Jak na razie najgorszym laboratorium Big-Pharmy w wyścigu o uzyskanie szczepionki przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19) jest AstraZeneca, która w dziwny sposób podczas badań klinicznych na ludziach zepsuła dawkę szczepionki. Potem bezwstydnie stwierdziła, że przypadkowy „błąd” spowodował osiągnięcie lepszego wyniku.
Wcześniej firma AstraZeneca już opublikowała dwa różne wyniki badania szczepionki Covid-19, z których jeden wykazał 70% skuteczności, a drugi 90%. Jak się okazało, lepsze rezultaty pochodziły ze strzykawek, które zawierały tylko połowę przewidzianej ilości szczepionki. Po dokładniejszej analizie skuteczności szczepionki, wartość 70% dla pełnej dawki, wynosiła zaledwie 62%. Natomiast 90% pozytywnego rezultatu pochodziło z niewłaściwe podanej szczepionki, czyli z zalecanej połowy dawki.

Mene Pangalos, szef działu badań i rozwoju nieonkologicznego w firmie AstraZeneca, porównał ten błąd do „cudu”, w czasie, gdy firma akurat potrzebowała dodatkowego wsparcia w dziale public relations. „Powód, dla którego podaliśmy połowę dawki, jest nieoczekiwany przypadek” – z powagą powiedział Pangalos w wywiadzie dla Reutera.

Geoffrey Porges z SVB Leerink nazwał dane AstraZeneca „beznadziejnie niekompletne”, a w najlepszym przypadku „upiększone”. Można przypuścić, że AstraZeneca, próbując ocalić swoją nadszarpniętą reputację, a może nawet zgarnąć nieoczekiwane zyski, kreatywnie przedstawia wyniki badań nad szczepionką.

Jak skomentował jeden z dziennikarzy Zero Hedge, oceniając wypowiedź AstraZeneca „Nie możemy właściwie dawkować, ale ufamy, że nasza chemia użyta przy produkcji tej »szczepionki« jest dokładna”.

Wciąż nie rozumiem, skąd wiedzą, czy te szczepionki są skuteczne, czy nie. Następne pytanie, na co mają być skutecznie? Na koronawirusza z Wuhan którego sami zrobili? A co z odpowiedzialnymi za stworzenie tego wirusa? Dlaczego nikt nic nie mówi nic na ten temat, tylko masowo chcą nas szczepić jak widać dla samego szczepienia.

Źródła tego artykułu:
WeAreChange.org
NaturalNews.com
ZeroHedge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *