Wszyscy politycy, wywiad i wojsko wiedzą, że obecnie rozprzestrzeniający się wirus na świecie powstał w Chińskich laboratoriach wojskowych przy pierwotnym wsparciu USA, WHO i wielu innych międzynarodowych organizacji. Przeszkoleni w USA i Kanadzie chińscy naukowcy opracowali obecną wersję wirusa, który zaczął się rozprzestrzeniać wokół laboratorium biologicznego w Wuhan. Obecnie wirus dotarł na Zachód prowadząc do wprowadzenia w wielu krajach stanu wyjątkowego lub stanu alarmowego, a co za tym idzie, różnego rodzaju ograniczenia.

Obecnie wprowadzane programy tzw “walki z wirusem”, mają w Europie i USA trwać dwa lata. Nie 2 tygodnie, czy 2 miesiące ale 2 lata. Ograniczenia swobód obywatelskich, cenzura, kontrola przemieszczania, kontrola granic, transportu i rządowe programy masowego magazynowania żywności i leków będą trwały minimum 2 lata. Już dziś kraje Unii Europejskiej blokują eksport żywności i niezbędnych artykułów, poza swoje, niby otwarte granice. Wszyscy politycy, wywiad i wojsko doskonale wiedzą na co się zanosi.

Jest oczywiste, że nikt nie powie publicznie co się dzieje, ponieważ stwierdzenie tych faktów automatycznie każe odpowiedzieć na zaistniałą sytuację zgodnie z procedurami.

Sytuacja przypomina zestrzelenie rządowego samolotu w Smoleńsku, który do dziś określa się jako “wypadek”, tylko po to żeby oficjalnie nie rozpoczynać wojny z Rosją. Istnieją procedury na ewentualność zagrożenia, zresztą omawiane (oczywiście przypadkowo) w Polsce w grudniu 2019 roku. Co ciekawe w rządowej publikacji RCB omawiano, że “Kolejnym istotnym problemem jest przygotowanie systemowych rozwiązań na wypadek masowego (z bardzo dużą liczbą poszkodowanych) zdarzenia z użyciem środków CBRN. W szczególności dotyczy to przygotowań w obszarze pomocy medycznej poszkodowanym i infrastruktury do dekontaminacji poszkodowanych w miejscach i obiektach udzielania pomocy medycznej. Chodzi przede wszystkim o infrastrukturę umożliwiającą dekontaminację poszkodowanych w razie nagłego zgłaszania się dużej liczby skażonych poszkodowanych do szpitali i placówek medycznych.”

Rządzący o tym wiedzą i dlatego USA i inne kraje nakazały wszystkim swoim obywatelom szybki powrót do kraju zanim zamkną granice i zaczną wdrażać procedury obronne. W oparciu o prace włoskiego Think-tanku, to co obecnie się dzieje na świecie wydaje się, że rozpoczyna nowa zimna lub gorąca wojna z całą masą pomału wdrażanych, a wcześniej niewykorzystywanych na masową skalę egzotycznych broni.

Nikt nie ogłosi tej wojny z mównicy sejmowej, bo nie może… jesteśmy skazani na własną dedukcję…

źródło: prisonplanet.pl

Pobierz PDF i udostępnij to dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *