Komitet wyborczy Donalda Trumpa zakomunikował, że wystąpi z żądaniem ponownego przeliczenia głosów w Wisconsin, które w przeciągu kilku godzin z powodu oszustwa wyborczego zmieniły się na jego niekorzyść. To samo może dotyczyć innych stanów.

„Pojawiły się doniesienia o nieprawidłowościach w kilku hrabstwach w stanie Wisconsin, które budzą poważne wątpliwości co do wiarygodności wyników. Prezydent jest zdecydowany, by poprosić, o ponowne przeliczenie głosów i chcemy to zrobić natychmiast ”- powiedział Bill Stepien, szef komitetu wyborczego. Trump w swojej wypowiedzi potępił oszustwa wyborcze, twierdząc, że dochodzą głosy o sfałszowaniu wyborów: w Pensylwanii, Wisconsin i Michigan.

„Wczoraj wieczorem prowadził, często z dużym marginesem, w wielu kluczowych stanach, i to w prawie wszystkich przypadkach, rządzonych i kontrolowanych przez Demokratów” – powiedział Trump na Twitterze. Po kilku godzinach napłynęła w sposób nienaturalny wielka liczba głosów na Bidena i jego przewaga „magicznie zniknęła”.

Autor: E. Marcinkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *