W tej chwili znajdujemy się w jednym ze złych momentów w naszym kraju, ponieważ po raz kolejny zagrażają nam i przyszłym pokoleniom, uroszczenia żydowskie.
Osoby śledzące politykę zapewne zauważyły, że po krótkiej pandemicznej przerwie, jak feniks z popiołów odżyły uroszczenia żydowskie w stosunku do naszego kraju. Skoro po 30 latach, jak się okazuje pozornej suwerenności, kolejne rządy nie potrafiły zadbać, o interesy naszej ojczyzny, nam jako światłym przedstawicielom tego narodu pozostały, już tylko dwa wyjścia: albo skapitulujemy i ulegniemy na każdym froncie, albo raz w końcu weźmiemy sprawy w nasze ręce. Pierwsza opcja jest równoznaczna nie tylko płaceniem środowiskom żydowskim niesłusznych uroszczeń, ale również, w oczach opinii międzynarodowej, przyjęcie pełnej odpowiedzialności za II Wojnę Światową i w związku z tym, ze skruchą i pokorą znoszenie każdej potwarzy i każdego zobowiązania za dokonane zbrodnie, przez nikomu bliżej nieznanych nazistów. Druga opcja oznacza walkę w obronie naszych interesów, o dobre imię naszych przodków, nas i przyszłych pokoleń, w tym obronę przed bezprawnymi uroszczeniami żydowskimi.
Jest to kwestia nie tylko ogromnej ilości pieniędzy, ale godności, honoru i wolności, lub hańby, zniesławienia, pogardy i niewoli.
W tej kwestii już od dawna powinna się toczyć otwarta debata, ponieważ chodzi tutaj o niesłuszne oskarżenie i obciążenie całego narodu. Tylko w ten sposób, możemy mieć nadzieję, że ukażemy światu prawdę i raz na zawsze rozwiążemy tę kwestię. Być może właśnie dlatego, że oskarżenie to jest nieprawdziwe, sprawa jest przemilczana, a fakty wypaczane.
Naszą bronią, którą dysponujemy, jest prawo, co prawda w Polsce działa w sposób rachityczny, ale działa. Wykorzystajmy ten argument w naszej obronie i zróbmy z niego słuszny użytek.
Jeżeli są Państwo zdecydowani walczyć o wolność i dobre imię naszej ojczyzny zapraszam do pobrania petycji, podpisania jej i wysłania do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Razem z petycją jest dołączony formularz przeznaczony na podpisy osób ją składających, które należy wysłać na adres:

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

ul. Wiejska 10

00-902 Warszawa

Pobierz petycję

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *