Jesteśmy pionkami na szachownicy wojny nowej generacji

Wprowadzenie pandemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2, dla którego zwalczania zarządzono masowe szczepienia eksperymentalnym preparatem zmieniającym nasze DNA, zwanym szczepionką, słusznie wzbudza niepokój społeczny. Jak wykazuje wielu naukowców, ten środek zaradczy, tak ochoczo stosowany przez rządy, nie zabezpiecza przed ewentualnym zarażeniem tym wrażym wirusem, a na domiar złego w wielu przypadkach wywołuje powikłania, a nawet śmierć.
Preparat ten jest nieprzebadanym klinicznie produktem, którego skutki uboczne mogą się pojawić po kilku, czy nawet kilkunastu latach i waśnie dlatego, nie powinien być wprowadzany do użytku, na tak masową skalę, a już na pewno nie powinnien być podawany kobietom w ciąży, ani też dzieciom.
Rządy również zdają się być głuche na głosy wielu naukowców i lekarzy, prezentujących lekarstwa, przy pomocy których wyleczono wielu pacjentów chorych na koronawirusa. Ponadto również nie przyjmują do wiadomości informacji, że wirus SARS-CoV-2, dawno zmutował i w wersji, dla której przygotowano szczepionki, już nie istnieje. Tak też społeczeństwu serwowane są specyfiki na nieistniejące zagrożenie.
W kontekście tych wydarzeń wydaje się, że głównym motywem ogłoszenia pandemii nie był sam wirus, jako taki, ale od lat przygotowywany program, zniewolenia ludności i depopulacja, czego dowodem mogą przepustki zdrowotne, które doprowadziły do segregacji społeczeństwa. Ta nowa forma apartheidu faworyzuje ludzi uczestniczących w eksperymencie COVID, tym samym odbierając pozostałym podstawowe prawa człowieka, jakim jest wolność wyboru.

Petycja do Ministra Zdrowia

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *