PO PRZYBYCIU DO WŁADZY TALIBÓW DO AFGANISTANU

We wtorek dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Airbnb, Brian Chesky podał na Twitterze, że od tego dnia firma zapłaci za zakwaterowanie 20 000 afgańskich uchodźców na całym świecie.


Airbnb jest to firma oferująca platformę cyfrową dedykowaną do oferowania noclegów osobom indywidualnym, tak zwany wynajem wakacyjny. Za pośrednictwem tej platformy posiadający lokum mogą się reklamować i wynajmować swoje nieruchomości. Chesky opublikował, że Airbnb pokryje wydatki, co nie mogłoby się obejść „bez hojności naszych gospodarzy”. Firma w ten sposób, otwarcie zachęca do tak zwanego „efektu zawołania”, który ma na celu, aby jak najwięcej imigrantów skusiło się na tą ofertę i przybyło do państw Europy i Ameryki. Zapewniła, że ​​ściśle współpracuje z Airbnb.org, organizacjami pozarządowymi i organizacjami globalistycznymi sprzyjającymi wielokulturowości w celu zaspokojenia „potrzeb uchodźców”. „Wysiedlenie i przesiedlenie uchodźców afgańskich do Stanów Zjednoczonych i reszty (zachodniego) świata to jeden z największych kryzysów humanitarnych naszych czasów. Czujemy się odpowiedzialni, by zrobić „krok do przodu”, napisał na swoim koncie Chesky.
CEO Airbnb stwierdził, że decyzja ta ma „zainspirować” innych właścicieli firm. Prosi zainteresowanych o skontaktowanie się z Airbnb, aby rozpocząć operację zakwaterowania.
Tego rodzaju, operacje od kilku lat, są prowadzone w różnych państwach Europy i wchodzi w plany agendy globalistycznej, a także w program Międzynarodowego Forum Ekonomicznego na rok 2030. Według danych ONZ na rok 2019 we Francji prawie 12,38% społeczeństwa stanowią imigranci, w Niemczech 15,79%, Hiszpania 12,90%, Wielka Brytania 14,25%, Włochy 10,52%, a w dniu dzisiejszym te cyfry są o wiele wyższe. Od czasu, gdy te państwa zaczęły przyjmować, pod swój dach ludzi z obcych kultur, którzy nie chcą się asymilować, skończyło się tam bezpieczeństwo i spokój. Należy podkreślić, że większość tych nowych Europejczyków przybyła tutaj w celach socjalnych, po to, aby dostać pieniądze, za sam fakt, bycia obcym. Oczywiście te pieniądze otrzymują kosztem innych, Europejczyków, którzy ciężko pracują i płacą podatki. Ci ludzie z racji swojego statusu, mają dodatkowe przywileje, których normalny obywatel nie posiada.
W Polsce jak dotąd jest bezpiecznie, można spokojnie samemu chodzić po ulicach iść do parku i nikt nie zgwałci twojej córki, za to, że nie jest muzułmanką, nie ma też stref NonGO, do których wejście, może skończyć się śmiercią. Jeszcze jesteśmy suwerenami w naszym domu, ale jeżeli będziemy stali bezczynnie, stracimy go.

autor – E. Marcinkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *