11 września przez stolicę Wielkopolski przejdzie Ogólnopolski Marsz Wolności dedykowany każdemu, kto czuje się wolnym człowiekiem, bez względu jaki ma stosunek do pandemii COVID i odgórnie narzucanych eksperymentalnych zastrzyków.

Organizatorzy marszu zapraszają wszystkich wolnych ludzi w sobotę 11 września na godz. 12:00 pod pomnik Powstańców Wielkopolskich przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

Jak mówią organizatorzy w Ogólnopolskim Marszu Wolności może w nim wziąć każdy, kto uważa, że decyzja co do szczepień przeciwko koronawirusowi “eksperymentalnych zastrzyków” powinna należeć do pacjenta. Do udziału w tym marszu również został zaproszony prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak

Marsz będzie się odbywał pod hasłami:

“Sprzeciwiamy się projektowi zmiany ustawy nr 1449 o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, oraz osobnemu projektowi rządowemu (w formie projektu poselskiego z pominięciem konsultacji publicznych) o segregacji pracowników przez pracodawców”

“Nie godzimy się również na zapowiadane przez ministra zdrowia segregowanie ludzi podczas wydarzeń, w życiu społecznym oraz w szkołach”.

Jeżeli się nie zgadasz z polityką rządu dotyczącą szczepionek, przyłącz się do protestujących i podpisz petycję

Stop COVID-1984

Petycja do Rządów i Parlamentów wszystkich państw świata 

Pod pretekstem epidemii COVID-19 doszło do naruszeń niezbywalnych praw obywateli na skutek nieproporcjonalnego i nieuzasadnionego ograniczania fundamentalnej wolności na całym świecie, w tym dotyczących przymusowych procedur medycznych. Ponieważ z każdą z nich wiąże się ryzyko, od czasu procesów norymberskich, procedur medycznych nie można przeprowadzać bez zgody i przymuszać do ich przeprowadzenia. 

Jest ryzyko, musi być wybór! 

Nie chcemy “nowej normalności” i totalnej kontroli wprowadzanej na fali wywołanej przez media paniki! 

W związku z tym żądamy:

  1. Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych.
  2. Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty. Przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje.
  3. Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje.
  4. Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, w tym mających na celu totalną kontrolę i zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych.
  5. Wprowadzenia zaleceń, a nie obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną – wzorem Szwecji.
  6. Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.

link do petycji

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *