Globalne oszustwa związane ze szczepionką COVID-19 załamują się, ukrywanie jest niemożliwe do utrzymania.
Nie można zaprojektować bioinżynierii broni biologicznej takiej jak COVID-19, wypuścić serii zmienionych broni biologicznych Covid na całym świecie, celowo wstrzymać skuteczne leczenie, aby uzbrojona „szczepionka” mogła zostać wprowadzona na całym świecie, a następnie oczekiwać, że cała ludzkość zaakceptuje niezwykle niebezpieczne i śmiertelne zastrzyki na Covida jako nową normę. 
Nie, z każdym mijającym dniem narastają twarde dowody na to, że cały świat został potajemnie zaatakowany przez Covid Super Szczepionkową Agendę.
Ludzie na całym świecie zaczynają rozumieć, że wysoce szkodliwe i śmiertelne „szczepionki” zostały celowo, ale bezprawnie, zatwierdzone do ogólnej administracji dla wszystkich z wyjątkiem dzieci. 
Tak złożony i zawiły spisek kryminalny popełniany przez rządy, korporacje, uniwersytety, instytucje naukowo-badawcze, media głównego nurtu itp. jest po prostu niemożliwy do utrzymania, jak planowali niezliczeni współspiskowcy.
Podobnie, skuteczne utrzymywanie niezbędnego masowego globalnego ukrywania sytuacji będzie z dnia na dzień coraz trudniejsze. 
Dlatego Moce, które są, doskonale wiedzą, że mają w rękach niezrównaną ogólnoświatową rewolucję.
I że nie ma sposobu na ukrycie niesamowitej ilości szkód, osłabienia i śmierci, które zostały celowo przeprowadzone w ramach OPERACJI COVID-19.
Podobnie, im dłużej sprawcy wdrażają tam program Super Szczepień przeciwko Covid, tym więcej medycznych morderstw i obrażeń dotknie w końcu każdą osobę na planecie. 
W świetle tej wciąż pogarszającej się fali globalnego ludobójstwa i narodowej fali przestępczości wyludniającej, elity władzy będą miały tylko jedno wyjście. TPTB będzie zmuszone do wykonania najbardziej katastrofalnych aspektów WIELKIEGO RESETU, aby wprowadzić całą rasę ludzką w tryb przetrwania.
W związku z tym w ciągu najbliższych 12 miesięcy prawdopodobnie nastąpi starannie kontrolowane wyburzenie Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego.
Tylko w ten sposób najlepsi współspiskowcy z Covid mogą uciec przed gniewem My, Narodu. 

źródło – Stowarzyszenie Klub Inteligencji Polskej

obrazek – FREEPIK

 • Radosław Sikorski też miał resortową rodzinę
  Radosław Sikorski jako pierwszy minister III RP wystosował notę do Stolicy Apostolskiej w sprawie polskiego duchownego – ojca Tadeusza Rydzyka. Jednocześnie, będąc szefem dyplomacji rządu Donalda Tuska, przez szereg miesięcy nie reagował na niszczenie wraku tupolewa na smoleńskim lotnisku, zabranie przez Rosjan czarnych skrzynek czy też kampanię oczerniania polskich pilotów, w tym gen. Andrzeja Błasika. Tolerował w Ministerstwie Spraw Zagranicznych osoby oskarżane o kłamstwo lustracyjne, a także fakt, że Tomasz Turowski odpowiadał za organizację wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu.czytaj dalej
 • Ustawa o obronie ojczyzny. „Radykalne wzmocnienie sił zbrojnych”
  W trakcie przedstawiania założeń do ustawy o obronie ojczyzny wicepremier Jarosław Kaczyński podkreślał, że do zmian Polskę zmusiła „polityka mocarstwowa” Rosji oraz działania Białorusi na granicy. Prezes PiS zaznaczył, że nasz kraj jest przedmurzem sił NATO i ONZ, dlatego też – w jego ocenie – potrzebne jest „radykalne wzmocnienie sił zbrojnych”.czytaj dalej
 • COP26: Wyciek ponad 35000 dokumentów na temat zmian w raporcie klimatycznym
  Jak podaje BBC News nastąpił ogromny wyciek dokumentów, które kwestionują kluczowy raport IPCC dotyczącego zmian klimatycznych i jak sobie z nimi radzić.czytaj dalej
 • Denazyfikacja, czyli niemiecka ściema
  „Niemcy przezwyciężyły swoją historię. Dlaczego Polska nie może?” – napisał jakiś czas temu na łamach „Politico” William Echikson, dyrektor biura Unii Europejskiej na rzecz Postępowego Judaizmu w Brukseli. Dziwne to słowa i w sumie trochę niesmaczne, bo stawianie za wzór Niemiec, które nigdy nie oczyściły się ze swojej zbrodniczej przeszłości to olbrzymi absurd.czytaj dalej
 • „Jak oglądanie thrillera” ruchomy obiekt z mackami znalezione w szczepionkach COVID
  Próbka „najpierw wyglądała na po prostu przezroczystą. Ale potem w miarę upływu czasu, ponad dwie godziny, pojawiły się kolory. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Nie było żadnej reakcji chemicznej. To był olśniewający niebieski i królewski fiolet, żółty, a czasem zielony” – powiedziała Dr Madejczytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *