Współzałożyciel Microsoftu,  Bill Gates oświadczył, że wprowadzi na rynek wszczepialne w ciało ludzkie mikrochipa zawierającego „certyfikaty cyfrowe”; potwierdzające szczepienia.
Gates proponuje wprowadzenie kilku cyfrowych certyfikatów, które pokażą, kto był chory i wyzdrowiał, kto zrobił test na koronawirusa lub kiedy i jaką otrzymał szczepionkę.  Naukowcy z MIT i Rice University już od dawna pracują nad programem sponsorowanym przez fundację Gatesa nad tymi cyfrowymi certyfikatami, które maja być wszczepiane ludziom w postaci plastrów mikroigłowych lub tatuaży zawierających szczepionkę i barwnik, składajacy się z nano-kryształów zwanych kropkami kwantowymi, na których będzie zapisana historia szczepień. Taki zapis może on pozostawać pod skórą przez co najmniej pięć lat, emitując światło w bliskiej podczerwieni, które można wykryć przy pomocy smartfona wyposażonego w specjalny filtr.


Jak można przypuszczać program plastrów z kropkami kwantowymi prawdopodobnie zostanie zintegrowany z inną projektem Billa Gatesa o nazwie ID2020.  
Przy wdrażaniu tego projektu Microsoft zawarł sojusz z wieloma firmami i organizacjami między którymi są; Accenture, IDEO, Gavi i Fundacja Rockefellera, jest on również wspierany przez Organizację Narodów Zjednoczonych i został włączony do inicjatywy tej organizacji na rzecz Celów Zrównoważonego Rozwoju. ID2020 jest ambitnym celem Microsoftu mającym rozwiązać problem ponad 1 miliarda ludzi żyjących bez oficjalnie uznanej tożsamości. Jednak w przyszłości ma w planach nadanie każdemu obywatelowi na świecie tożsamości cyfrowej i zintegrowanie w niej wszystkich danych. Obecnie najbardziej realnym sposobem wdrożenia takiej tożsamości są smartfony lub implanty z mikrochipami RFID.
Można przypuszczać, że w przyszłości to może łączyć się z finansowanym od 6 lat przez fundację Gatesa programem który obejmuje wszczepialne ludzkie implanty z mikroczipem. MIT również pracuje nad implantem antykoncepcyjnym z mikrochipem, który pozwoli kontrolować hormony kobiece w ich ciałach.

MATERIAŁ USUNIĘTY Z YouTube

Można go znaleźć na:

wideo zamieszczone na rumble.com

wideo zamieszczone na Bitchute

obrazek – wikimedia

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *