Stacje benzynowe w Niemczech

To co się dzieje jest zgodne z programem Międzynarodowego Forum Ekonomicznego i od lat zapowiadanej globalizacji. Od ogłoszenia pandemii systematycznie niszczą gospodarkę, celem jest stworzenie globalnego horroru i doprowadzeni społeczeństwa do skaranej biedy. W Wielkiej Brytanii, podobnie jak w Libanie, pojawiły się wąskie gardła w paliwie, w innych państwach energia osiąga kosmiczne ceny, niektóre banki zostają zamknięte. Ludzie nie mogli się przemieszczać, a na dodatek nie mają już pieniędzy. Problemy z łańcuchem dostaw nasilają się z każdym dniem i wkrótce pojawią się wielkie trudności. Globalny kryzys energetyczny i głodowy!

Zziębnięte i z pustym żołądkiem społeczeństwo zrobi to czego żądają. Jedzenie, paliwo i pieniądze otrzymają osoby zaszczepione z kodem QR w ręku!
Wąskie gardło w dostawach surowców, takich jak żywność, zbliża się dużymi krokami. Trzeba się przygotować i podjąć środki ostrożności! Większość społeczeństwa nadal śpi i tak naprawdę niczego nie zauważa, ani nie kwestionuje.

Ci, którzy dobrze się przygotują, przetrwają.

obrazek –https://www.dw.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *