W australijskiej prowincji Queensland budowane są duże konstrukcje, które mają „mieszkać” tysiące ludzi. Masowe naruszenia wolności obywatelskich są uzasadnione walką z wirusem Corona.

Od pewnego czasu w Australii zachodzą niezwykle niepokojące wydarzenia. Oprócz różnego rodzaju godzin policyjnych, obowiązku szczepień i akcji policyjnych przeciwko demonstrantom  budowane są obecnie specjalne obozy, w których setki obywateli można „ugościć” i poddawać regularnym testom.

ABC News Australia donosi, że w stanie Queensland budowane są obecnie dwa obiekty, z których każdy może „mieszkać” setki obywateli.

Jeden taki obóz został zbudowany przez australijskiego biznesmena w pobliżu własnego lotniska w miejscowości Toowoomba. Obiekt będzie miał miejsce dla maksymalnie 1000 osób. Obecnie uważa się, że obóz będzie służył jako miejsce kwarantanny dla tych Australijczyków powracających z tak zwanych „covid hotspotów”. Co szczególnie ciekawe: na miejscu zostaną również umieszczone policja i służby bezpieczeństwa, które będą go monitorować i – zgodnie z logiką obozu kwarantanny – zapobiegać opuszczaniu terenu.

Po ukończeniu obóz Toowoomba będzie wyglądał tak:

Dodatkowo, rząd Queensland buduje obiekt w pobliżu lotniska Brisbane City, który pomieści również 1000 mieszkańców.

Wicepremier Queensland Steven Miles uzasadnił budowę obozu powołując się na wariant Delta wirusa Corona i fakt, że ludzie nie mieliby „dostępu do szczepień”. „Spodziewamy się, że nadal będzie potrzebne miejsce do kwarantanny” – powiedział Miles.

Jak donosi ABC NEWS , w miejscowości Howard Springs niedaleko Darwina znajduje się kolejny ogromny obóz kwarantanny.

Wariant Delta okazał się mniej niebezpieczny niż poprzednie warianty. wirusa Covid. ABC News poinformowało w swojej transmisji, że w całym stanie Queensland tego samego dnia nie zgłoszono żadnej nowej epidemii.

Howard Springs Village, niedaleko Darwin, jest uważane za najlepsze miejsce kwarantanny w Australii. Firma, która go zbudowała – pierwotnie jako wioska robotników zajmujących się ropą i gazem – powiedziała, że ​​układ obozu pomógł zmienić jego przeznaczenie, aby nadawał się do kontroli infekcji.

„Okolice i przestrzenie, które są hojne i oferują przestrzeń dla ludzi… a placówka Howard Springs również okazała się odpowiednia z punktu widzenia zdrowia psychicznego, dzięki werandom połączonym z każdym pokojem… patrz  ABC NEWS   

I nie tylko są budowane „obozy kwarantanny” ale jest już pociąg COVID, który cierpliwie czeka na uruchomienie, jego inauguracja odbiła się wielkim echem wśród mediów. Kilka wagonów szpitalnych, z których wszystkie mogą być wyposażone w różne poziomy wyposażenia, aż do intensywnej terapii. Może być stosowany w różnych ekstremalnych okolicznościach, od ewakuacji medycznej począwszy aż po stany zagrożenia zdrowia lub w przypadku klęsk żywiołowych. Pociąg Covid jest obecnie otwarty dla publiczności w Brescii.

źródło – deutsche-wirtschafts-nachrichten.de

abc.net.au

obrazek – nogeoingegneria.com

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *