Współzałożyciel Microsoftu, Bill Gates oświadczył, że władze międzynarodowe, w tym Światowa Organizacja Zdrowia, muszą podjąć działania przeciwko zagrożeniu jaki stawia bioterroryzm i dodał, że „gry z zarazkami” to najlepszy sposób, aby temu zapobiec.

Podczas wywiadu dla Sky News Gates powiedział: „Prawdopodobnie wydatki na pandemiczną grupę zadaniową na szczeblu WHO, będą wynosiły około 1 miliarda rocznie. Będzie ona prowadziła nadzór i faktycznie będzie robiła to, co ja nazywam „grami zarazków”, podczas gdy ćwiczymy”. Następnie zauważył: „Istnieją epidemie o podłożu naturalnym i epidemie wywołane bioterroryzmem, które mogą być nawet znacznie gorsze niż to, czego doświadczyliśmy teraz. Postęp w naukach medycznych powinien dać nam narzędzia, które, jak wiesz, moglibyśmy zrobić znacznie więcej”. „Wiesz, nie mieliśmy szczepionek blokujących transmisję [wirusa]. Mamy szczepionki, które pomagają w utrzymaniu zdrowia, ale tylko nieznacznie zmniejszają przenoszenie [wirusa]”.

Powiedział również, że powinien istnieć „nowy sposób” wytwarzania szczepionek, które będą mogły lepiej powstrzymać przenoszenie wirusa. Pokreślił, że to wymagałoby globalnych badań i rozwoju. „Dobrą rzeczą jest to, że wiele [badań], które musimy zrobić, aby być gotowym na następną pandemię, to tanie szczepionki, posiadanie dużych fabryk, zwalczanie grypy, pozbycie się przeziębienia, wytwarzanie szczepionek. a to może być po prostu mały plaster, który przykleisz do ramienia. Będą to rzeczy niezwykle korzystne nawet w latach, gdy nie mamy pandemii” – powiedział Gates, nie wyjaśniając, jak można to osiągnąć.

„Gry z zarazkami” to sytuacje, w których agencje rządowe i wojskowi ćwiczą scenariusze pandemii. Takim ćwiczeniem planistycznym był Event 201 sponsorowany przez Międzynarodowe Forum Ekonomiczne, Fundację Rockefellera i Fundację Billa i Melindy Gatesa a przeprowadzony na kilka miesięcy przed ogłoszeniem pandemii COVID-19. Podczas tego wywiadu czwarty najbogatszy na świecie facet zauważył, że aby przygotować się na zagładę, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania musiałyby wydać „dziesiątki miliardów” na badania i rozwój. Jak widać Bill Gates zamienił świat w jedną ze swoich gier komputerowych, już mu nie wystarcza masowa identyfikacja, śledzenie i blokowanie niepokornych, teraz przechodzi na wyższy poziom walki z zarazkami. Wymyśla walkę z bioterroryzmami kosztem mieszkańców całej planety.

źródło – The Epoch Times

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *