Tkanki i narządy płodów są przeszczepione myszom laboratoryjnym na Uniwersytecie w Pittsburghu dzięki dotacjom pochodzącym z kieszeni podatników. Według niezależnych organizacji technika ta obejmuje wywoływanie porodu żywych płodów, a następnie pobieranie od nich potrzebnych narządów.
Skandaliczne eksperymenty, do których są wykorzystywane ludzkie i mysie narządy, stały się czymś normalnym w Pensylwanii.
Rada Rodzinna Pensylwanii ostatnio zaprezentowała skandaliczne szczegóły „śledztw” dotyczących doświadczeń, w których są wykorzystywane ludzkie i mysie narządy. Eksperymenty te są przeprowadzane z funduszy uzyskanych z kieszeni podatników dzięki grantom z Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), organu, któremu przewodniczy Anthony Fauci i który jest także oskarżany za współudział w eksperymentach ze szczeniętami.
Sprawa eksperymentów nabrała rozpędu w maju tego roku, kiedy to Komisja Zdrowia Izby Reprezentantów Pensylwanii przeprowadziła przesłuchanie w sprawie „śledztw” związanych z abortowanymi płodami na Uniwersytecie w Pittsburghu. Jak się okazało, sprawa zawiera więcej niepokojących aspektów wyraźnie naruszających przepisy federalne.
Według Davida Daleidena założyciela Centrum Postępu Medycznego , programy eksperymentów na płodach mogły naruszać prawo stanowe Pensylwanii i prawo federalne dotyczące aborcji przy częściowym porodzie.
To ostatnie polega na dostarczaniu zamawiającemu żywego abortowanego dziecka „w celu jego późniejszego zabicia poprzez pobranie od niego narządów lub w inny sposób”, powiedział Daleiden, podczas na panelu zorganizowanym w Pittsburghu przez Radę Rodziny Pensylwanii (The Federalist).
Tej mrocznej sprawie oficjalnie zaprzecza University of Pittsburgh. Jeremy Rich, neurolog i zastępca dyrektora ds. badań w UPMC Hillman Cancer Center, stwierdził w maju, że „uniwersytet przestrzega wszystkich praw i wytycznych”. Coś podobnego powiedział Fauci podczas tej samej rozprawy. Odpowiedział, że badanie przeszło „wszelkie odpowiednie wytyczne i nadzór”. Rzecznik uniwersytetu, Kevin Zwick, powiedział, że „nie wykorzystują żadnych środków stanowych na finansowanie badań nad tkankami płodowymi”.

Artykuł opublikowany we wrześniu 2020 r. przez czasopismo naukowe Nature, które opisuje badanie dotyczące humanizowanych myszy i szczurów, spowodował wielkie poruszenie. Celem prowadzonych eksperymentów było: „zbadanie reakcji narządów na patogeny lub infekcje na ludzkiej skórze”. Aby to osiągnąć, przeszczepiono do torebki nerkowej samic i samców myszy ludzką grasicę płodu, wątroby i śledziony, rezultatem tego tworzono „humanizowane” myszy.
Artykuł zawiera również niepokojące zdjęcia, jak w wyniku tych doświadczeń ludzkie włosy rosną na ciele myszy. Tkanki ludzkie pobierano od płodów w 18-20 tygodniu ciąży, po przerwaniu ciąży przez Magee-Womens Hospital przy University of Pittsburgh Medical Center (UPMC).
W przypadku omawianym przez Radę Rodziny Pensylwanii organizacja Planned Parenthood była również powiązana z tymi eksperymentami, ponieważ dostarczała części ciał abortowanych dzieci. To David Daleiden kilka lat temu opublikował filmy, w których rzecznicy grupy mówili o rzekomej sprzedaży narządów płodowych.
Sprawa zajmuje jedna z głównych kontrowersyjnych pozycji związanych z planem budżetowym Joe Bidena na 2022 rok. Demokratyczny prezydent w swojej propozycji pominął „poprawkę Hyde’a” uchwaloną w 1976 roku, która ogranicza fundusze federalne mające służyć aborcji dla: Medicare, beneficjentów Medicaid, pracowników federalnych itd. Zgodnie z notatką Reutersa zakaz ten od dziesięcioleci wchodzi w skład wydatków budżetowych rządu. Jednak Biden, orędownik demokratycznego postępu, mimo wszystko zdecydował się finansować aborcje z pieniędzy federalnych, ryzykując nawet sprzeciw członków swojej partii.
Innym punktem problemu są fundusze federalne, które pod nadzorem Fauciego zostałyby wykorzystane w eksperymentach z płodami na Uniwersytecie w Pittsburghu. Według Davida Daleidena naukowcy otrzymali 1,4 miliona dolarów z Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) w formie grantów. Liczba ta wzrasta do 3 milionów dolarów, jeśli uwzględni się kolejne wnioski o dotacje NIH odnotowane w Judicial Watch Foundation.
Ostrzeżenie nadeszło od Kathy Rapp, republikańskiej reprezentantki stanu w Pensylwanii, po tym, jak przeprowadziła przesłuchanie w Kongresie.
„Jeśli te zarzuty są prawdziwe, że naukowcy z University of Pittsburgh usuwali nerki nienarodzonym dzieciom, gdy ich serca wciąż jeszcze biły, nie tylko finansowanie podatników powinno zostać natychmiast zawieszone, ale każdy zaangażowany w ten eksperyment powinien zostać postawiony w stan oskarżenia”.

źródła

reuters

whitecoatwaste.org

thefederalist.com

nature.com

youtube

obrazek – freepik

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *