Według lekarzy skupionych przy Global COVID Summit, który jest produktem międzynarodowego sojuszu lekarzy i naukowców zaangażowanych w mówienie prawdy o badaniach i leczeniu pandemii Covid. 


Dlatego też 13 000 lekarzy i naukowców medycznych niedawno opublikowało Rzymską Deklarację Covid, aby ostrzec obywateli przed śmiertelnymi konsekwencjami przerwania leczenia ratującego życie i tuszowaniem przez władze otwartej dyskusji naukowej.
Po 20 miesiącach intensywnych badań i milionów leczonych pacjentów i danych udostępnianych na całym świecie lekarze i doktorzy medycyny na całym świecie doszli do wniosku, że zdrowe dzieci i wyleczone z COVID powinny być wyłączone z nakazu szczepień i ograniczeń społecznych. Lekarze ci również zalecają podjęcie działań ustawodawczych i administracyjnych, aby zapobiec zakłóceniom w leczeniu pacjentów, a także, aby nie narażać zdrowe dzieci lub te, które były chore na COVID na dalsze ryzyko. Po tym, jak władze przyjęły agresywne decyzje dotyczące zmuszania zdrowych dzieci do szczepień, bez wykazania jakichkolwiek korzyści z tego płynące w stosunku do ponoszonego ryzyka tym samy narzucając coraz bardziej drakońskie środki przeciwko odpornym obywatelom, naukowcy medyczni i lekarze zostali zmuszeni do dodania dwóch zasadniczych punktów do swojej Deklaracji, a które dotyczą dzieci i naturalnej odporności.

Jak podają na stronie web Global Covid Summit, tysiące osób zmarło na Covid w wyniku odmowy wczesnego leczenia ratującego życie. Physicians Declaration II – Updated Global Covid Summit jest „okrzykiem bojowym” lekarzy, którzy na co dzień walczą o prawo do leczenia swoich pacjentów i prawo pacjentów do otrzymywania tych zabiegów – bez obawy o ingerencję, karę lub cenzurę ze strony rządu, aptek, korporacji farmaceutycznych i wielkich technologii.

Żądamy, aby te grupy odsunęły się na bok i uszanowały świętość i integralność relacji pacjent-lekarz. Fundamentalna maksyma to „Po pierwsze nie szkodzić” oraz wolność pacjentów i lekarzy do podejmowania świadomych decyzji medycznych. Od tego zależy życie.

źródło – globalcovidsummit.org

obrazek – freepik

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *