Islamizacja Europy!!! Niedawna kampania Unii Europejskiej reklamująca hidżab, islamską zasłonę na twarz dla kobiety, która ma kojarzyć się z „radością” i „wolnością”.

UE promuje kobiety chętnie noszące hidżaby.

Plakaty z kampanii jak i film przedstawiają szczęśliwe kobiety noszące na głowie islamskie chusty, którym towarzyszą słowa takie jak „różnorodność”, „wolność”, „radość” i „wybór”.

W każdym razie komunikaty zawierają następujące hasła:

„Przynieś radość i zaakceptuj hidżab ”

„Piękno tkwi w różnorodności, jak wolność w hidżabie”
„Świętuj różnorodność i szanuj hidżab”
„Moja chusta, mój wybór”
„Kto definiuje dla mnie wyzwolenie?

Noszenie hidżabu to mój wybór i moje ludzkie prawo
„Jak nudny byłby świat, gdyby wszyscy wyglądali tak samo”

„Moja chustka oznacza dla mnie wolność”
„Moja chusta 
oznacza dla mnie, że jestem wolna, dumna z tego, kim jestem „
„Chusta 
jest częścią mnie, jest częścią mojej tożsamości”

Tutaj prezentuje niektóre plakaty z tej kampanii 

Ponadto w kampanii towarzyszy film

Materiały te zostały opublikowane na oficjalnym koncie Rady Europy i na Twitterze @CoE_Antidiscrim, jednak po wielu protestach zostały one usunięte. 

Ponadto na oficjalnej stronie internetowej Rady Europy można zobaczyć plik PDF (kliknij tutaj), zatytułowany „Przesłanie dotyczące praw człowieka w ramach kampanii internetowej WECAN4HRS przeciwko antymuzułmańskiej mowie nienawiści” (kopia w aktach. ph , na wypadek, gdyby usunęli oryginał). 

W tej chwili materiały kampanii są nadal dostępne na wspólnej oficjalnej stronie internetowej UE i Rady Europy, a kopie można znaleźć na archive.ph i Web Archive

Hashtag kampanii #wecan4hrs na Twitterze spotkał się  z licznymi krytykami, w tym ze strony niektórych przedstawicieli Parlamentu Europejskiego. Hiszpański eurodeputowany Hermann Tertsch z Vox skrytykował kampanię tym przesłaniem: „ UE głosi, hidżab jest piękny i że tobie się podoba. Tak samo jest wolny jak w upadłych społeczeństwach skąd pochodzi”.
Podobnie francuska eurodeputowana Hélène Laporte z partii Rassemblement National (RN) oskarżyła Radę Europy o „promowanie islamskiego hidżabu” i dodała: „Walka o prawa kobiet nie polega na poddaniu się islamizmowi”. Natomiast Francuski poseł RN Philippe Olivier podpisał się pod tym oskarżeniem wobec Rady i skomentował: „Nie pozwólmy, aby ta nienawistna propaganda trwała. Jest ona sprzeczna z naszymi wartościami i naszą kulturą!”.

Komisja Europejska usuwając te materiały stwierdziła że będzie musiała przemodelować ten projekt i zaoferować go społeczeństwu w innej formie.

Patrząc na to wszystko co się dzieje, zastanawiam się, czy ten mariaż z Unią Europejską naprawdę nam wychodzi na zdrowie????

obrazek – flikr

ZOBACZ – Islamizacja, to planowana przez UE przyszłość Europy

Bitchute

rumble

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *