Dr Robert Malone, wynalazca technologii szczepionek mRNA, od miesięcy bije na alarm w związku z niebezpiecznym wprowadzeniem eksperymentalnej szczepionki COVID.

zobacz

Szczepionki Pfizer i odczyny poszczepienne

rumble

bitchute


Pomimo tego, że media głównego nurtu nazywają dr Malone’a antyszczepionkowym twórcą spiskowej teorii dziejów, daleko mu do tego. Swoje życie poświęcił opracowywaniu szczepionek dla ludzkości i pozostaje proszczepionkowy. Jednak w przeciwieństwie do Big Pharma, WHO, Frauciego i innych biurokratów zajmujących się zdrowiem, on przedkłada bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek ponad politykę i pieniądze.
W lipcu tego roku Dr Malone udzielił wywiadu dla Bannons War Room Steve’a Bannona gdzie powiedział, że potencjalnie osiągnęliśmy najgorszy scenariusz, jaki można było uzyskać dla tej eksperymentalnej szczepionki COVID. Wówczas ostrzegł: „nie chcę brzmieć alarmująco, ale wydaje się, że rozwija się najgorszy scenariusz, w którym szczepionka w fazie zanikania powoduje, że wirus replikuje się wydajniej niż w przeciwnym razie, co nazywamy wzmocnienie zależne od przeciwciał”. Jednym słowem szczepionka powoduje mocniejsze działania wirusa, a termin ten nazywa się wzmocnieniem zależnym od przeciwciał (ADE).

Podczas tego wywiadu Dr Malone wypowiedział się również na temat rewelacji dr Fauciego podczas konferencji prasowej i podsumował jego działania mówiąc:
„Myślę, że doktor Fauci kłamie”. Powiedział również, że on jest oskarżany o bycie antyszczepionkowcem i propagowanie dezinformacji, ale jego zdaniem to właśnie rząd zamazuje prawdę. Zapytany o wpływ szczepionki na mutacje Covid-19, zwłaszcza na wariant Delta, dr Malone stwierdził, że mutacja jest „kolejnym mylącym zestawem wypowiedzi dr Fauciego” i powiedział, że najprawdopodobniej pod wpływem szczepionek mutanty rozwijają się u zaszczepionych ludzi, a u niezaszczepionych „nie”.
Zapytany o to, jak powinien postępować rząd, jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe, dr Malone powiedział, że muszą natychmiast przerwać kampanię szczepionkową. Dodał, że rząd powinien skupić się na alternatywnych metodach leczenia Covid-19.
„Te sygnały ujawnione przez anonimowych urzędników państwowych sugerują, że mamy do czynienia z najgorszym scenariuszem, o którym społeczność szczepionkowa ostrzegała od początku wybuchu epidemii”.
W połowie października dr Robert Malone udzielił następnego wywiadu tym razem dla LifeSiteNews, w którym mówił o jego zastrzeżeniach do firmy Pfizer i Moderna oraz o odczynach poszczepiennych powodowanych przez szczepionki COVID.

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *