Nauczono nas ufać lekarzowi i środkom farmakologicznym które nam zaleca. Ufaliśmy też, że szczepionki które przyjmowaliśmy, zawsze były 95% skuteczne i 100% bezpieczne. Dlatego wielu z nas jest przekonanych, że podawane nam specyfiki, błędnie zwanymi szczepionkami, są jedyną opcją przeciwdziałającą wirusowi SARS-CoV-2.

Codziennie idziemy do pracy, sklepu, rozmawiamy z ludźmi, wymieniamy się informacjami i niby jest normalnie, ale jakoś inaczej. Ludzie ją przygaszeni, bardziej niepewni, na ulicach widzimy zamaskowanych ludzi, którzy jakoś tak odsuwają się od tych, co nie mają materiału na twarzy. Pandemia podzieliła społeczeństwo na tych za i tych przeciw. Ci za, boja się tych, którzy są przeciw. Strach zdominował tych ludzi do tego stopnia, że staja się agresywni i nieprzejednani. Są to ci, którzy o pandemii „wiedzą” wszystko, a źródłem tej absolutnej wiedzy są źródła masowego przekazu. Bazując na tych wiadomościach, są ekspertami w materii COVID, szczepionek, czasami można odnieść wrażenie, że są doświadczonymi praktykami, ponieważ potrafią nawet szczegółowo wyjaśnić, w jaki sposób maski i szczepionki są skuteczne i bezpieczne dla człowieka. Jednak słuchając „eksperckich” spostrzeżeń konkretnych ludzi i gdy patrzymy na reklamy w telewizji, prasie głównego nurtu i mediach społecznościowych, dochodzimy do jednego wniosku, to wszystko jest przykrywką, za którą stoją wielkie firmy farmaceutyczne, dla których priorytetem jest zysk.
Nauczono nas ufać lekarzowi i środkom farmakologicznym, które nam zaleca. Ufaliśmy też, że szczepionki, które przyjmowaliśmy, zawsze były 95% skuteczne i 100% bezpieczne.
Dlatego wielu z nas jest przekonanych, że podawane nam specyfiki, błędnie zwanymi szczepionkami, są jedyną opcją przeciwdziałającą wirusowi SARS-CoV-2.


Jaka jest prawda?
Nie zdajemy sobie sprawy z tego że od kilku dekad jesteśmy jako społeczeństwo światowe oszukiwani, karmieni półprawdami. Nie informowano nas, że szczepionki mogą powodować ciężkie powikłania, niejednokrotnie gorsze od samej choroby. Przez te wszystkie lata setki tysięcy ludzi zostało okaleczonych na całe życie lub zabitych eksperymentalnymi i jak widać niebezpiecznymi szczepieniami na polio, odrę, HPV itd. a teraz Covid. Rak, autyzm, uczulenia, cukrzyca i otyłość są tak powszechne, ponieważ lekarze tak naprawdę nie próbują niczego naprawiać, nie docierają do przyczyny choroby, leczą tylko jej objawy. Na tej zasadzie teraz, różnymi medykamentami leczą strach, nie docierając do przyczyny, która go powoduje. Pandemia jest wykreowana przez media i opiera się na strachu, z kolei szczepionki powodują wiele skutków ubocznych, ze śmiercią włącznie. Co więcej, jak wykazały badania, szczepionki przeciwko COVID nigdy nie zatrzymały transmisji choroby. Jednak zaszczepieni Covid, nie przyjmują do wiadomości informacji, że szczepionka nie chroni ich przed infekcją. Sparaliżowani strachem nie są wstanie wyjść, poza krąg narzuconej narracji, wciąż chodzą w maskach, wciąż poddają się kolejnym zastrzykom i nadal codziennie nerwowo czytają fikcyjne wiadomości CIVID. „W pełni zaszczepieni” zamaskowani, urządzają ze sobą imprezy, czując się lepszymi od negacjonistów.
Mamy jesień zbliża się zima, okres przeziębień i grypy, nic co by nie odbiegało od normy. Jednak w wiadomościach słyszymy, że słupek COVID rośnie i zaczną się nowe restrykcje, i nowe wstrzyknięcie terapii genowej, bo te stare już nie działają.

Może mimo wszystko warto by zastanowić się dwa razy, nad każdym wypowiedzianym kolejnym kłamstwem, uwiecznionym przez media. Włączyć krytyczne myślenie i zastanowić się nad logiką podawanych informacji.
Tak naprawdę maski wywołują infekcje bakteryjne jamy ustnej, gardła i płuc. Szczepionki powodują mikroskopijne skrzepy krwi, które prowokują ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia – potencjalnie śmiertelnych stanów zapalnych serca, a wielu lekarzy twierdzi, że ostatecznie raka. Ponadto dystans społeczny nigdy nie działał pozytywnie na zdrowie psychiczne człowieka.

Źródła tego artykułu obejmują:

Pandemia.news

PrawdaWiki.org

NaturalNews.com

ZeroHedge.com

obrazek – freepik

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *