„Ci, którzy nie znają historii, skazani są na jej powtórzenie” – Jose Ortega y Gasset

Koło fortuny się odwróciło,

Prawie dokładnie tak samo zrobiono to Żydom i innym podbitym narodom za czasów Hitlera jak teraz to robią w Niemcom, tym którzy odmawiają przymusowego szczepienia. Podczas II Wojny Światowej Niemcy wybudowały wiele obozów koncentracyjnych, gdzie dokonywano na ludziach eksperymenty medyczne i w świetle wyższych idei zabijano ich.

Poniższe zdjęcie przedstawia historyczny dokument III Rzeszy,

częściowe tłumaczenie:

ROZPORZĄDZENIE
Środki wykonawcze i zarządzenia władz okupacyjnych w sprawie Żydów. Na mocy pierwszego paragrafu rozporządzenia z dnia 8 lipca 1942 r., wprowadzającego środki w stosunku do Żydów, zabrania się Żydom uczęszczania do wszystkich placówek publicznych i demonstracji publicznych poniżej wymienionych .
środek ten wchodzi w życie natychmiast
1. Restauracje
2. Bary
3. Teatry
4. Kina
5. Koncerty
6. Sale koncertowe
7. Budki telefoniczne
8. Rynki
9. Baseny
10. Muzea
11. Biblioteki
12. Ekspozycje publiczne
13. Zamki i zabytki
14. Imprezy sportowe, zarówno jako uczestnicy jak i widzowie.
15. Tory wyścigowe
16. Pola namiotowe
17. Parki

Dziś globalistyczne elity z planety Ziemia utworzyły największy obóz koncentracyjny na wolnym powietrzu. Niemiecki cyklon B w rękach współczesnych genetyków przeszedł wyrafinowaną metamorfozę.
Jak stado bydła, pokornie stoimy w kolejce po następną dawkę, czegoś, no właśnie czego…

No właśnie czego?

Na pocieszenie dostajemy elektroniczny certyfikat zakolczykowania, po to, aby mieć „prawo” istnieć. Mówią, że to dla naszego dobra. Wymalowano przed naszymi oczyma iluzoryczny świat półidioty. A my wierzymy.
Wydaje się, że jako ludzkość, już dojechaliśmy do stacji Oświęcim, teraz odbywa się sortowanie, kto będzie miał prawo ze statusem nowoczesnego niewolnika i chipem ID2020 w uchu, w ręce lub gdziekolwiek pod ścisłym nadzorem przeżyć jeszcze kilka lat, a kto, jako zbędny element, nieprzydatny systemowi, zostanie popchnięty do współczesnej komory gazowej i zutylizowany.

Dotarliśmy do najciemniejszego punktu nocy, który jest zapowiedzią świtu.

Czas obudzić się i odpowiedzieć na pytanie:

Czy pójdziemy dobrowolnie na rzeź?
Czy stawimy opór?


Przyszłość należy do nas, a nie do wrogów wolności.

żródło – Weronika Chemela

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

2 komentarze


  1. Tylko My możemy zatrzymać tych szaleńców od jehowy i jezuska oraz Bóg. Przy czym jeżeli zrobimy to My to Bóg da nam warunkowo 1000 lat na uporządkowanie cywilizacji a jeżeli zrobi to Bóg to przestaniemy istnieć – wszyscy ! W religiach nazywa się to RESETEM. Jak już wam wyjaśniłem żydowska księga „genesis” jest fałszywa w związku z powyższym synagoga i Watykan ( III zakamuflowana synagoga ) nie mają umocowania u Boga w prawdzie i nie mają prawa drukować Nam pieniędzy oraz ustanawiać praw. Dlatego jedynym ratunkiem przed tym chorym okultystycznym planem synagogi i Watykanu zwanym inaczej Agenda 21 z Georgia jest:
    1/ Poznanie prawdziwej genezy stworzenia Świata.
    2/ Przeprowadzenie Pokojowej Apokalipsy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.