Niemiecka gazeta Berliner Zeitung opublikowała raport, w którym próbuje odpowiedzieć, dlaczego tak „niezwykle duża liczba zawodowych i amatorskich piłkarzy ostatnio podupadła na zdrowiu”.

Raport zatytułowany „Zagadkowe choroby serca w piłce nożnej” rozpoczyna się od podkreślenia przypadku Sergio Agüero z FC Barcelona, ​​33-letniego napastnika, który niedawno musiał zostać wycofany z meczu po 41 minutach, z powodu zawrotów głowy i problemów z oddychaniem.

Następnie podano przykład Christiana Eriksena, który upadł przed kamerami, podczas meczu na Mistrzostwach Europy. Ogłoszona diagnoza: zatrzymanie akcji serca. Co prawda i na szczęście Eriksen przeżył, ale ci dwaj profesjonaliści to tylko dwa przykłady wielu piłkarzy, którzy ostatnio borykają się z problemami sercowymi, a niektóre przypadki nawet zagrażają ich życiu.

Problemy ze zdrowiem u tych młodych jeszcze d niedawna zdrowych sportowców nastąpiły po przyjęciu promowanych przez system szczepionek.

28-letni islandzki pomocnik Emil Palsson również został przewieziony do szpitala po tym, jak upadł na boisku po zaledwie 12 minutach gry.

W artykule wymieniono dużą liczbę sytuacji awaryjnych na boisku spowodowanych problemami z sercem, a które wielokrotnie miały miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy:

Problemy z sercem mają nie tylko piłkarze, ale jak muchy padają także inni dotąd zdrowi zawodowi sportowcy. 24-letni słowacki hokeista Boris Sádecký również stał się ofiarą zastrzyku, stało się to podczas meczu gdy upadadł na lód.

Kolejny to 28-letni kulturysta Jake Kazmarek, który zmarł „niespodziewanie” cztery dni po przyjęciu zastrzyku COVID.

Chociaż Berliner Zeitung nie spekuluje, czy szczepienia COVID miały coś wspólnego z plagą problemów z sercem, a nawet śmierci, u młodych mężczyzn, aby zbagatelizować zagrożenie zauważa, że „zapalenie mięśnia sercowego” może „wystąpić w trakcie banalnych infekcji wirusowych” i prowadzić do „zagrażających życiu zaburzeń rytmu serca”.
Jednak Dr Robert Malone, wynalazca technologii szczepionek mRNA, od miesięcy bije na alarm w związku z niebezpiecznym wprowadzeniem eksperymentalnej szczepionki COVID.

W swoich wywiadach powiedział, że u tysięcy młodych ludzi, głównie chłopców i mężczyzn, zdiagnozowano chorobę, po podaniu szczepionki Covid. Zauważył, że ten odczyn poszczepienny jest stosunkowo łatwy do wykrycia, ponieważ z reguły młodzi ludzie nie są narażeni choroby serca. A więc to nie są już tylko zawodowi sportowcy, ale tysiące młodych mężczyzn, których szczepionką skazano na kalectwo, czy śmierć. W wywiadzie Malone powiedział, że żaden zdrowy młody mężczyzna nie powinien otrzymać szczepionki przeciw Covid, ponieważ jest o wiele bardziej niebezpieczna niż sam wirus.

Źródła obejmują:

Berliner Zeitung

Wall Street Journal

obrazek – twitter

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.