Dwóch lekarzy wniosło oskarżenie przeciwko kilku politykom i dyrektorom po tym, jak 13 dzieci zaszczepionych matek urodziło się martwe w ciągu 24 godzin w szpitalu w Vancouver. Twierdząc, że mieli konflikt interesów dotyczący ich wdrożenia lub wsparcia ograniczeń COVID-19 i propagowania szczepień.

Według dr Daniela Nagase przypadki martwych urodzeń gwałtownie rosną u w pełni zaszczepionych kanadyjskich kobiet. Potwierdzać to statyki, z jakich wynika, że po przyjętej iniekcji kobiet w ciąży wystąpiło 86 martwych urodzeń w ciągu 6 miesięcy w Waterloo w Ontario, gdzie zwykle dochodzi do 5-6 rocznie. Teraz zdarza się nawet 13 martwych urodzeń w ciągu 24 godzin.

Dr Nagase kontynuuje dyskusję na temat działań, które Kanadyjczycy mogą podjąć, aby walczyć z tłumieniem tych danych publicznych przez urzędników rządowych i służby zdrowia.

Dr Daniel Nagase ujawnia, że nadchodząca katastrofa zdrowia publicznego jest ignorowana i tłumiona przez rządy i media głównego nurtu.

Dr Nagase pojawił się przed biurem policji po złożeniu oskarżenia, mówiąc: „Jeśli którykolwiek z dyrektorów Kolegium Lekarzy i Chirurgów w Kolumbii Brytyjskiej, jeśli którykolwiek z nich posiada akcje, obligacje lub fundusze inwestycyjne, które zyskują na wartości wraz ze wzrostem sprzedaży leków COVID”. „W takim razie jest to potencjalny konflikt interesów i powinni byli to zadeklarować przed wszelkimi oświadczeniami lub politykami.

źródło – Lega Artis

obrazek – freepik

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Jeden komentarz

  1. Ciekawe czy rząd Niemiec, Francji, Włoch…szcepią migrantów, emigrantów z krajów MAHREBU?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.