Boże Narodzenie na cenzurowanym. W poniedziałek Dyrektor Generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus chce abyśmy anulowali Boże Narodzenie.


Powiedział, że istnieją „niezbite dowody”, że Omicron rozprzestrzenia się znacznie szybciej niż Delta. „Jest bardziej prawdopodobne, że ci, którzy zostali zaszczepieni lub wyzdrowieli z COVID-19, mogą zostać ponownie zarażeni lub zainfekowani” – powiedział podczas telewizyjnego spotkania z dziennikarzami.
„Nie ma wątpliwości, że wzrost liczby spotkań towarzyskich w okresie wakacyjnym w wielu krajach doprowadzi do wzrostu zachorowań, załamania się systemów opieki zdrowotnej i zwiększenia liczby zgonów”.
Dziwnym zbiegiem okoliczności żadna globalistyczna klika nie anuluje Ramadanu, czy Nowruz, ale zawsze im przeszkadza Boże Narodzenie, Wydaje się to być prawdziwą fiksacją czerwonych mandarynów COVID, którzy aż do bólu wykorzystują pandemiczną pantomimę do przestraszenia społeczeństwa, wprowadzenia swojego ładu i depopulacji.
Ten człowiek, który wdrapał się na to stanowisko dzięki protekcji Chin i Bila Gatesa i jest członkiem TPLF, dziś ma czelność mówić nam co możemy robić, a co nie.
Tigray People’s Liberation Front ta dumnie brzmiąca nazwa Front Wyzwolenia Ludu Tigray w rzeczywistości jest szyldem partii komunistycznej założonej w 1975 roku, jako front walki przeciwko marksistowskiej dyktaturze Mangistu. Chociaż TPLF sugeruje, że jest organizacją pokojową, w latach 90. za swoją działalność i ludobójstwa, których się dopuszczali zostali wpisani przez rząd USA na listę grup terrorystycznych, Global Terror Database. Według raportu „The Amhara Genocide Ignored by the World, Studium ludobójstwa i czystek etnicznych grupy etnicznej Amhara z 1991 – 2015″ przeprowadzonego przez Moresh Wogene Amhara Organisation Research and Study Departament wynika, że w tym okresie TPLF dokonało ludobójstwa. Zamordowano dziesiątki tysięcy Etiopczyków, na dowód wystarczy wymienić, chociażby masakrę w West Harerge, podczas której poniosło śmierć od 10 000 do 15 000 osób. Wśród zabitych byli mężczyźni, kobiety w ciąży, dzieci, osoby starsze, jednym słowem osoby, które miały nieszczęście znaleźć się West Harerge i być Amhara.
Etiopia przy wsparciu Unii Europejskiej, USA i Wielkiej Brytanii od wielu lat jest okupowana przez TPLF. W pełnym świetle dnia i przy bacznej uwadze międzynarodowego forum reżim ten dehumanizuje ludność poszczególnych grup etnicznych, popełnia masowe morderstwa, zbiorowe gwałty i tortury na ofiarach. Od lat niewinni ludzie codziennie giną w więzieniach tego kraju. W 2010 roku Lud Amhara opracował raport Humans Rights Watch w ten sposób denunciując systematyczne akty eksterminacji i łamanie praw człowieka przez rząd Etiopii kierowany przez TPLF. Raport przedstawiał dowody, w jaki sposób odmawiano ludowi Amhara pomocy w postaci żywności i nawozów potrzebnych do rozwijania rolnictwa, powodem było ich powiązania z partią opozycyjną. Inne formy represji przez ekipę rządzącą obejmowały odmowę udzielenia pomocy medycznej przez pracowników ministerstwa służby zdrowia. W tym miejscu należy podkreślić, że te barbarzyńskie praktyki te miały miejsce, gdy tą państwową instytucją przewodził Tedros Adhanom.


Ten człowiek ma czelność odbierać nam Święta Boże Narodzenie.
Nie jesteśmy ludem Amhara.

To z powodu napompowanego Omicrona, który rozprzestrzenia się po świecie lotem błyskawicy nie możemy mieć już normalnych i ładnych rzeczy, ani też nie pozwolą, abyśmy meli, chociaż namiastkę radości. Dla nich nie ma większego znaczenia, że ​​epidemiolodzy i lekarze, poczynając od mieszkańców RPA, którzy wykryli ten wariant, upierają się, że przechodzi on jak niezbyt silne przeziębienie. Nie słyszą wyjaśnień wirusologów, którzy mówią, że ta marnotrawna córka wirusa z Wuhan może być dla społeczeństwa naturalną szczepionką za zerową cenę i w ten sposób możemy, raz na zawsze zakończymy ten pandemiczny cyrk strachu.
Tak naprawdę omicron nie oznacza absolutnie nic, ponieważ testy, które go wykrywają zawodzą bardziej niż strzelba w wesołym miasteczku. Jeżeli jako społeczeństwo jesteśmy wstanie wywołać najbardziej absurdalną histerię na widok przeziębienia, to znaczy, że nasza cywilizacja jest skazana na zagładę. W tym kontekście nie zdziwię się, gdy większość dobrowolnie zrezygnuje z tych pięknych świąt, bojąc się wirusa ukrytego w życzeniach i uśmiechu.

źródło – euronews

obrazek –freepik

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Jeden komentarz

  1. Dodam komentarz ale i tak usuniecie albo nie opublikujecie.
    Odnośnie Świąt Bożego Narodzenia. Problem jest w tym ,że obecne święta to okultystyczna szopka dla ludzi chorych psychicznie bo biblijny Jezus nigdy nie istniał a Bóg narodził się raz 4.6 mld lat temu i żyje jak sami możecie się swoimi oczkami przekonać w dzień do dziś.
    To co obchodzimy w grudniu to 3 dni przesilenia zimowego Słońca ! Kiedyś zgodnie z precesją Ziemi z półkuli północnej był widziany gwiazdozbiór tak zwany Krzyż Południa ( łac. Krux ) Nie mam dostępu do archiwum watykańskiego ale najprawdopodobniej ok 3000- 4000 lat temu kapłan Faraona zapisał: ” Horus Bóg Słońce w grudniowy dzień przesilenia zimowego zawisa na 3 dni w gwiazdozbiorze krzyża po czym powoli wstępuje do nieba czyli unosi się do zenitu.” Tak więc okultystyczna religia katolicka ( żydowska bo założycielem był tak zwany „św.” Piotr) Jest złośliwą hybrydą i przeróbką tekstów starożytnych religii i wiedzy astronomicznej. Tych odniesień jest znacznie więcej np. Betlejem ( dom chleba – konstelacja Panny ), 12 Apostołów ( 12 znaków zodiaku ), 3 Króli ( 3 gwiazdy w pasie Oriona + Syriusz ), No i oczywiście Bóg Słońce Horus albo Jezus. Otóż kochani tak jak wspominałem Boga nie da się ukrzyżować a przedziały czasowe na Milenia ( 1000 lat ) jak i wieki ( 100 lat ) jak i kalendarz ,który ustawiły nam synagoga i Watykan są nieprawidłowe i nie wpisują się w boski EON. Synagoga i Watykan źle ustawiły nam Ery ( 2160 lat ) oraz ułożyli nam zły kalendarz. Nawet dnia nie opisuje się systemem 10. A Dekalog to plagiat z 72 zwoju egipskiej księgi umarłych przy czym zmieniono jego formę na nakazową ! A pod spodem piękna modlitwa ślepca która właśnie odnosi się do gwiazd oraz boskiego prawa. Inaczej nazywana modlitwą Echnatona 1350r.p.ne.
    „Ojcze nasz nieosiągalny naszą wiedzą, ale istniejący, niech się święci imię Twoje, niech przyjdzie twoje prawo , dające światło światu gwiazd i naszemu życiu. Tego dnia ty nakarm nas chlebem i wybacz nam śmiertelne długi jak i my wybaczamy je przed niebem, ale nas chroń od pokusy i zła. ”
    Tak więc powinno się życzyć Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia czyli Przesilenia Zimowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *