Wobec abdykacji rządzących w walce z koronawirusem każda propozycja jest warta rozważenia – powiedział wiceszef klubu KP-PSL Marek Sawicki pytany o propozycję Lewicy wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciwko Covid-19. Zaznaczył, że on sam jest za takim obowiązkiem.

Zapytany w środę w radiu RMF FM co sądzi o propozycji Lewicy wprowadzenia obowiązkowych szczepień przeciwko Covid-19 Sawicki stwierdził, że „wobec abdykacji rządzących w walce z koronawirusem każda propozycja jest warta rozważenia”.

„Wszyscy naukowcy na świecie powtarzają, że najskuteczniejszym sposobem obrony przed koronawirusem są szczepionki. Ja jestem za. Ja, Marek Sawicki jestem za obowiązkowym szczepieniem” – powiedział poseł PSL.

Lewica na początku grudnia złożyła w Sejmie projekt ustawy ws. obowiązku szczepień przeciw COVID-19.

Projekt haniebnej nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zakłada m.in. wprowadzenie obowiązku szczepień dla osób pełnoletnich, z wyłączeniem tych, które mają przeciwwskazania od lekarza ustalone przez ministra zdrowia, np. wykazujące silne reakcje alergiczne na składniki szczepionki.

W projekcie proponuje się również m.in. wyłączenie z lockdownu i ograniczeń tych zakładów pracy, w których pracownicy są zaszczepieni, a także powszechne stosowanie paszportu covidowego w miejscach użyteczności publicznej.

źródło – nczas.pl

obrazek nczas.pl Marek Sawicki. Foto: PAP https://nczas.com/wp-content/uploads/2021/12/pap_20210621_2Q0-696×464.jpg

2 komentarze

  1. To jest test na inteligencję. Oby ten typ się zakleszczył tym preparatem mrna. Trzy strzały i jego układ immunologiczny będzie na poziomie sprawności 70% z tendencja do zmniejszania się. Niemcy badali temat i odważnie pisza, że po 3 strzałach ludzie będa chorować na AIDS , czyli nabyty zespół braku odporności juz w 2022 roku. Oczywiście media głównego ścieku będą siać, że to piata fala, niezła beka ! Debile pójdą do piachu rok, dwa, trzy. Islamiści, muzułmanie nie są preparowani tym preparatem mrna. Wiedzieliście o tym? Podmianka społeczna trwa.

  2. KIEDY HRECZKOSIEJE I SIECZKOBRZĘKI BIORĄ SIĘ ZA WOLNOŚĆ POLAKÓW TO NALEŻY ICH OLAĆ PRZY WYBORACH! NIEMA TAKIEGO CUDU ŻEBY Z CHAMA ZROBIĆ PANA! CHAM CHAMEM NA WIEKI WIEKÓW AMEN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.