Wolność jaką znamy dotychczas, na naszych oczach odchodzi do lamusa. Niektórzy jeszcze się łudzą, że jakoś będzie, ale są i tacy, którzy w ogóle nie dostrzegają zagrożenia w totalitarnych zapędach rządzących na całym świecie. Dodajmy zaskakująco zbieżnych, jakby planowanych globalnie. Na naszych oczach powstaje wielki system ucisku NWO, a jego pierwszym krokiem jest paszport covidowy i kod QR zapewniający sześciomiesięczną subskrypcję na prawa obywatelskie u Pfizera.

Gdy półtora roku temu nieliczni ostrzegali, że podążamy droga faszystowskiego reżimu, przeświadczeni o własnej inteligencji covidianie, śmiali się bełkocząc coś o foliowych czapeczkach i płaskiej ziemi. Wystarczyło poczekać i paszporty sanitarne oraz przymus szczepień stają się naszym realnym problemem a nie szurską teorią spiskową.

Dzisiaj ci sami bezrefleksyjni ludzie krzyczą, że paszporty covidowe i segregacja sanitarna to jedyna opcja, a obowiązek szczepień powinien być dla wszystkich i to natychmiast. 

Nieszczęśnicy nie dostrzegający tego jak są powoli gotowani niczym żaba w podgrzewanym garnku, dziś wyśmiewają się z teorii, że paszport szczepień to protoplasta systemu kredytu społecznego. Pierwszy krok do likwidacji gotówki, stworzenia cyfrowego portfela w banku centralnym dla każdego z nas i wdrożenia CBDC – Central Bank Digital Currency, który może być walutą z datą ważności. 

Zgadzanie się na to, aby ludzi traktować jak bydło, w nieuchronny sposób doprowadzi do tewgo, że tak właśnie wszyscy będą traktowani z wszelkimi tego konsekwencjami z zarżnięciem nieboraka na życzenie właściciela włącznie.

Dzisiaj władza sprawdza ile i jakie preparaty sobie wstrzykujemy, a za chwilę zaczną sprawdzać, czy nie masz za dużo mandatów, czy wypełniałeś prawidłowo deklarację podatkową, albo czy zagłosowałeś na właściwą partię. Zabrano ludziom ich podstawowe prawa a teraz będą oddawane po kawałku posłusznym.

Tylko ślepcy nie widzą, że jesteśmy teraz świadkami „chinoizacji” Europy. To właśnie tam zaczęła się cała zabawa z kodami QR i to właśnie tam w Chinach wdrożono zarówno system Kredytu Społecznego jak i cyfrową walutę – Juana – z terminem ważności. Nie ma już żadnych wątpliwości, że przy churze pożytecznych idiotów covidian, ten system jest obecnie wdrażany w całej Unii Europejskiej pod kierownictwem Ursuli Von Der Leyen.

Tak jak Nowa Normalność okazała się Nienormalnością tak Nowa Wolność okaże się Zniewoleniem. Obecne „paszporty szczepionkowe” posłużą zbudowaniu i przetestowaniu systemu kontroli społeczeństw, a potem do systemu będą włączane kolejne grupy społeczne. Kto się godzi na taką kontrolę i paszporty covidowe w obecnej formie, jest świadomie lub nie, beta-testerem systemu kredytu społecznego czyli cyfrowego totalitaryzmu.

„Cyfrowy złoty jest przyszłością” „Weźmy przykład…jakiegoś kryzysu.Rząd wówczas emituje pieniądz i dostarcza…np.dla gospodarstw domowych,ale z konkretnym terminem,do kiedy pieniądze można wydać…Jeśli ktoś nie skorzysta,wówczas środki przepadają” – mówi prezes GPW Marek Dietl w wywiadzie dla Business Insider Polska.

Pieniądz cyfrowy z ograniczoną datą przydatności do wydania, albo wyłączany zdalnie dla niepokornych, którzy odmówią kolejnego szprycowania? Jeszcze niedawno było to powodem do śmiechów, ale teraz chyba trzeba zacząć się martwić na poważnie. Celem konstruktorów NWO – do którego bardzo się zbliżono w ciągu ostatnich dwóch lat –  jest jedno konto w Banku Centralnym dla każdego obywatela, powiązane z system kredytu społecznego, co zapewni całkowitą kontrolę naszego życia, nagradzanie pokornych i eliminację buntowników.

źródło – zmianynaziemi.pl

obrazek – freepik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.