W oszałamiającym 46-stronicowym wniosku prawnym do Międzynarodowego Trybunału Karnego w dniu 6 grudnia nieustraszony adwokat i siedmiu skarżących oskarżyło Anthony’ego Fauci, Petera Daszaka, Melindę Gates, Williama Gatesa III i dwunastu innych o liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego. Obejmowały one różne zbrodnie przeciwko ludzkości i zbrodnie wojenne określone w Statutach Rzymskich, art. 6, 7, 8, 15, 21 i 53.

https://www.riotimesonline.com/brazil-news/modern-day-censorship/covid-19-pharmaceutical-giants-gates-fauci-uk-officials-accused-of-crimes-against-humanity-in-international- skarga-sądowa-karna/

https://dailyexpose.uk/2021/12/10/uk-team-file-complaint-of-crimes-against-humanity-with-the-international-criminal-court/comment-page-1/

https://leohohmann.com/2021/12/17/whistleblower-activists-file-reklamacja-w-sdzie-dla-międzynarodowego-sądu-karnego-oskarżenie-big-pharma-gates-fauci-uk-urzędnicy-popełnione-przestępstwa-przeciw- ludzkość/#więcej-8418

Oprócz czterech królów wymieniono dwanaście innych, w tym dyrektorów generalnych wiodących korporacji szczepionkowych i liderów zdrowia pociągniętych do odpowiedzialności za Wielką Brytanię.

 • Albert Bourla, dyrektor generalny Pfizer
 • Stephane Bankel, Prezes Zarządu Moderna
 • Pascal Soriot, dyrektor generalny  Astra Zeneca
 • Alex Gorsky, dyrektor generalny Johnson and Johnson 
 • Tedros Adhanhom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO
 • Boris Johnson, premier Wielkiej Brytanii
 • Christopher Whitty, główny doradca medyczny w Wielkiej Brytanii 
 • Matthew Hancock, były brytyjski sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społecznej
 • Sajid Javid, obecny brytyjski sekretarz stanu ds. zdrowia i opieki społecznej 
 • June Raine, Dyrektor Generalny ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej w Wielkiej Brytanii 
 • Dr Ravid Shah, prezes Fundacji Rockefellera
 • Klaus Schwab, Przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego

Dr Ravid Shah, który pracował dla Fundacji Gatesa od 2001 roku, został w 2007 roku nazwany Światowym Forum Ekonomicznym „Młodym Globalnym Liderem”. Obecnie przewodniczy Fundacji Rockefellera, grupie finansującej ID2020 wraz z Fundacją Gatesa.

Klaus Schwab, nikczemnie inteligentny, być może diaboliczny Niemiec z podwójnym doktoratem z ekonomii i inżynierii, jest założycielem Światowego Forum Ekonomicznego, klubu najbogatszego percentyla światowej elity korporacyjnej i politycznej. 

Jest maklerem władzy, który przygotował wielu prezydentów, premierów i dyrektorów generalnych ds. technologii, którzy teraz patrzą na niego z szacunkiem i niezachwianą lojalnością.

Schwab, ekonomista i technokrata, zaprzyjaźnił się z wieloma narodami, przede wszystkim z Xi Jinpingiem z Chin, który wygłosił kluczowe przemówienie w Davos. Pochwalił swoją wizję Nowego Porządku Świata. 25 stycznia 2021 r. Klaus Schwab obiecał swoje poparcie dla Xi Jinpinga tymi słowami: „Pan. Prezydent (Xi Jinping) Uważam, że to najlepszy czas na zresetowanie naszej polityki i wspólną pracę na rzecz pokojowego i dostatniego świata. Wszyscy witamy teraz jego ekscelencję Xi Jinpinga, prezydenta Chińskiej Republiki Ludowej”. Zobacz znak 2:26.

Wielu uważa, że ​​Schwab jest mózgiem obecnego ruchu w kierunku kryptowaluty, uniwersalnej identyfikacji i jednego światowego (faszystowskiego) rządu, który ma być zarządzany wspólnie, w totalitarny sposób, z Chinami.

https://conservapedia.com/Klaus_Schwab

Adwokat Hannah Rose i siedmiu skarżących wniosło pozew norymberski w imieniu ofiar, czyli całej populacji Wielkiej Brytanii. Wszczęła postępowanie prawne w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze. Haga wyróżnia się długą historią pomagania ofiarom w dochodzeniu zadośćuczynienia za zbrodnie wojenne i określania odpowiednich wytycznych etycznych postępowania podczas wojny.

Po zbrodniach nazistowskich popełnionych podczas II wojny światowej w Norymberdze w Niemczech odbyły się procesy o zbrodnie wojenne. W ślad za nimi opracowano zestaw zasad, które ostatecznie doprowadziły do ​​opracowania Kodeksu Norymberskiego.

Zasady te zasadniczo oznaczały, że nikt, bez względu na to, jak bogaty czy potężny, nawet głowa państwa, nie był ponad prawem. Fakt, że prawo ich kraju ojczystego pozwoliłoby na ich działanie, nie zwalniałby osoby spod sprawiedliwości na mocy prawa międzynarodowego.

W szczególności eksperymenty medyczne prowadzone przez nazistowskich lekarzy doprowadziły do ​​ścisłych reguł i zasad etycznych dotyczących przyszłych badań naukowych na ludziach, w tym doktryny koniecznej świadomej zgody i wolności od przymusu lub groźby w poddaniu się eksperymentalnym lekom.

Jak wszyscy wiemy, przed zabiegiem chirurgicznym istnieje prawny i etyczny wymóg, aby pacjent został poinformowany o wszelkich potencjalnych zagrożeniach, w tym infekcji, krwawieniu, uszkodzeniu nerwów, a nawet śmierci. Pacjent zazwyczaj podpisuje formularz zgody po tym wyjaśnieniu. A jak wszyscy wiemy, za każdym razem, gdy otrzymujemy leki na receptę, jesteśmy informowani o potencjalnych zagrożeniach na ulotce dołączonej do opakowania i zwykle w rozmowie z farmaceutą.

Szczepionki nie powinny się różnić, a jednak są. Osobie, która ma otrzymać szczepienie, rzadko mówi się, że istnieje ryzyko wystąpienia zakrzepów krwi, krwawienia, zakrzepicy mózgu, zapalenia mięśnia sercowego i śmierci, jednak takie ryzyko istnieje. Zobacz znak 12:58 do 17:40.

https://rumble.com/vg6dcd-peter-mccullough-interview.html

https://www.thedesertreview.com/opinion/columnists/beyond-ivermectin-censoring-medical-journals/article_b1089af2-4279-11ec-b491-5bcaf600d33c.html

https://www.totalhealth.co.uk/blog/are-people-getting-full-facts-covid-vaccine-risks

Adwokat Hannah Rose zauważa w punkcie 40 swojej opinii, że standardy etyczne Kodeksu Norymberskiego sprowadzają się do zobowiązania lekarzy i producentów farmaceutycznych do przestrzegania jego zasad. W związku z tym każdy lekarz lub naukowiec, który złamał którąkolwiek z dziesięciu zasad Kodeksu Norymberskiego, podlegałby odpowiedzialności karnej.

Zauważa w punkcie 42: „Pierwszą zasadą Kodeksu Norymberskiego jest chęć i świadoma zgoda osoby na leczenie i udział w eksperymencie. Osoba ma aktywować wolność wyboru bez interwencji, czy to siłą, podstępem, oszustwem, groźbą, nagabywaniem lub jakimkolwiek innym rodzajem wiązania lub przymusu”. 

W punkcie 43 przekonuje: „Kiedy szefowie Ministerstwa Zdrowia oraz premier zaprezentowali szczepionkę w Wielkiej Brytanii i rozpoczęli szczepienie mieszkańców Wielkiej Brytanii, zaszczepionym nie poinformowano, że w praktyce będą biorących udział w eksperymencie medycznym, a ich zgoda jest wymagana zgodnie z Kodeksem Norymberskim. W rzeczywistości jest to genetyczny eksperyment medyczny na ludziach przeprowadzony bez świadomej zgody na podstawie poważnego i rażącego naruszenia Kodeksu Norymberskiego”.

Ponadto Rose argumentuje w punkcie 44, że istnieje obowiązek omówienia alternatywnych metod leczenia, w tym ryzyka i korzyści takich alternatyw. Zauważa, że ​​nigdy nie były one omawiane, mimo że alternatywne metody leczenia okazały się bezpieczne i skuteczne „ze wskaźnikiem skuteczności sięgającym 100%”. 

https://www.zerohedge.com/covid-19/indias-ivermectin-blackout-secret-revealed

Kluczowa zasada Kodeksu Norymberskiego wymaga, aby naukowiec był przygotowany do zakończenia eksperymentu na dowolnym etapie, jeśli ma prawdopodobny powód, by sądzić, że w dobrej wierze, wyższych umiejętnościach i starannym osądzie wymaga się od niego kontynuacji eksperymentu może skutkować urazem, niepełnosprawnością lub śmiercią badanego.

https://encyclopedia.ushmm.org/content/en/article/the-nuremberg-code#permissible-medical-experiments-1

W punkcie 46 argumentuje: „Wiadomo, że leczenie 'szczepionkami’ mRNA spowodowało śmierć wielu osób, jak również obrażenia i poważne uszkodzenia (w tym inwalidztwo i paraliż) po podaniu 'szczepionki’. Mimo to rząd nie polecił wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Wątpliwe jest również, że biorąc pod uwagę eksperymentalny charakter tych szczepień, nie ma żadnych pełnych raportów o liczbie zabitych lub rannych, jak można by się spodziewać w takim procesie medycznym, z korzyścią dla społeczeństwa uczestniczącego w eksperymencie”.

Czytelnikowi przypomina się, że niemieccy lekarze przeprowadzali eksperymenty na ludziach w obozach koncentracyjnych bez świadomej zgody, co prowadziło do straszliwych cierpień i śmierci. 

https://encyclopedia.ushmm.org/content/en/article/nazi-medical-experiments

https://www.pbs.org/wgbh/nova/holocaust/experiside.html

Aby w sposób dramatyczny podkreślić znaczenie Norymbergi dla przerażających zgonów, które widzimy teraz w związku z eksperymentalnym programem „szczepień” mRNA, Rose w punkcie 34a zamieściła oświadczenie grupy ocalałych z Holokaustu, tych, którzy osobiście doświadczyli tych eksperymentów, a dziś eksperyment ze szczepionkami. Oto fragment z ich wyjątkowej perspektywy: 

My, ocaleni z okrucieństw popełnionych na ludzkości podczas II wojny światowej, czujemy się zobowiązani podążać za naszym sumieniem… Kolejny holokaust o większej skali rozgrywa się na naszych oczach. Wzywamy was do natychmiastowego zaprzestania tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości. Jest to eksperyment medyczny, do którego należy zastosować Kodeks Norymberski.

Ocalona z Holokaustu Vera Sharav wydała oświadczenie w punktach 34b i 34c:

Oczywista lekcja Holokaustu jest taka, że ​​kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania do nieszkodzenia jednostce, medycyna może zostać wypaczona z uzdrawiającego, humanitarnego zawodu w morderczy aparat… Holokaust, poza wszystkimi innymi masowymi ludobójstwami, jest kluczową rolą, jaką odgrywa establishment medyczny, cały establishment medyczny. Każdy krok w tym morderczym procesie był aprobowany przez akademicką, profesjonalną placówkę medyczną.

Bezpośrednim rezultatem doświadczeń norymberskich podczas II wojny światowej, Organizacja Narodów Zjednoczonych zwróciła się do Komisji Prawa Międzynarodowego o opracowanie Zasad Norymberskich, kluczowych standardów pozwalających uniknąć okrucieństw dokonywanych przez niemieckich lekarzy. Niestety, jak zauważyła Hannah Rose, wiele z tych dziesięciu zasad Kodeksu Norymberskiego było systematycznie łamanych przez Wielką Brytanię i wiele innych krajów podczas pandemii COVID-19.

https://encyclopedia.ushmm.org/content/en/article/the-nuremberg-code#permissible-medical-experiments-1

Ponadto powołano stały międzynarodowy sąd karny do prowadzenia dochodzeń i egzekucji – znany jako Międzynarodowy Trybunał Karny. MTK rozpoczął działalność w pełnym wymiarze godzin w 2002 roku i obecnie liczy 123 państwa członkowskie, które wyraźnie zgodziły się na przestrzeganie Statutu Rzymskiego. 

Zjednoczone Królestwo jest członkiem, podczas gdy Stany Zjednoczone nie. Jednakże, zgodnie z artykułem 12(3) Statutu Rzymskiego Międzynarodowego Trybunału Karnego, nawet państwo, które NIE jest członkiem, może sprawować jurysdykcję „na podstawie deklaracji złożonej u sekretarza”, co oznacza, że ​​każdy kraj może podlegać ICC w zależności od okoliczności, kraj członkowski czy nie. Należy pamiętać, że hitlerowskie Niemcy nie zgodziły się na jurysdykcję.

MTK reklamuje się jako „sąd ostatniej instancji”, co oznacza, że ​​roszczenia powinny być rozstrzygane w kraju pochodzenia sprawcy, gdy tylko jest to możliwe. Jednak podstawową zasadą bezkarności kieruje MTK, przekonanie, że nikt, kto popełnia zbrodnie wojenne, nie powinien cieszyć się wolnością od odpowiedzialności karnej. Dlatego MTK działa jako bezstronny i wszechmocny arbiter światowych praw człowieka i twardo wkroczy, gdy zobaczy stosowanie okrucieństw typu norymberskiego. To jest dokładnie to, co Hannah Rose zidentyfikowała w swoim opisie prawnym w punkcie 2,

„Próbowaliśmy podnieść tę sprawę przez angielską policję i angielski system sądowy bez powodzenia, nie byliśmy w stanie nawet zarejestrować sprawy na policji, ani w sądzie mimo kilku prób… Taka jest rzeczywistość i dlatego zwracamy się bezpośrednio do MTK”.

Adwokat Rose polegał częściowo na ekspertyzie dr Michaela Yeadona, doktora farmakologii układu oddechowego i byłego wiceprezesa i głównego naukowca w firmie Pfizer.

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

W dalszej części briefu pisze w punkcie 5:

„Szczepionki przeciwko Covid-19 nie spełniają wymogu zaklasyfikowania jako szczepionki i są w rzeczywistości terapią genową” (Załącznik 8). Dr Mike Yeadon, współwnioskodawca w tej prośbie, twierdzi, że roszczenia nazywają Covid- 19 zastrzyków „szczepionka” to publiczna manipulacja i fałszywe przedstawienie leczenia klinicznego.

„mRNA wykorzystuje maszynerię komórki do syntezy białek, które mają przypominać białko SPIKE wirusa, którego używa do wnikania do komórek przez receptor ACE2. Białka te są następnie identyfikowane przez układ odpornościowy, który wytwarza przeciwko nim przeciwciała. Prawdziwym problemem jest to, że białka te mogą gromadzić się w organizmie, szczególnie w regionach o wysokim stężeniu receptorów ACE2. Jeśli układ odpornościowy zaatakuje miejsce, w którym się gromadzą, możesz mieć do czynienia z autoimmunologią. stan: schorzenie.”

Dr Yeadon wspomina w wywiadzie, że nasze rządy rażąco wyolbrzymiały całe zagrożenie COVID-19. Zauważa, że ​​COVID-19 stanowi nieco większe ryzyko niż grypa, jeśli masz więcej niż 70 lat, ale znacznie mniejsze ryzyko niż grypa sezonowa, jeśli jesteś młodszy. Zobacz znak 31:00.

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

„To po prostu jest absurd. Powinieneś być zadowolony i skłonny do tego, aby gospodarka i społeczeństwo obywatelskie zostały zniszczone przez coś, co stanowi dla prawie każdego, niższe ryzyko niż grypa – ale to prawda” – powiedział Yeadon w wywiadzie.

„Biorąc pod uwagę, że ten wirus stanowi w najgorszym przypadku nieco większe ryzyko niż grypa dla osób starszych i chorych oraz mniejsze niż dla prawie wszystkich innych osób młodszych i sprawnych. NIGDY nie było konieczne zrobienie czegokolwiek.

„Nie musieliśmy nic robić blokad, nosić maski, robić masowych testów, szczepionek – istnieje wiele leków terapeutycznych, które są co najmniej tak skuteczne, jak szczepionki są… Nieopatentowany lek o nazwie Ivermectin, jeden z najczęściej stosowanych leków na świecie, jest również w stanie zmniejszyć objawy na każdym etapie choroby, w tym śmiertelność o około 90%. 

https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2021/08/SUMMARY-OF-THE-EVIDENCE-BASE.pdf

„Więc nie potrzebujesz szczepionek i nie potrzebujesz żadnych środków, które w ogóle wprowadzono” – podsumował Yeadon. Zobacz Mk 31:15. 

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

Dla każdego czytelnika, który wciąż ma złudzenie, że te szczepionki z mRNA covid pomogły, przeczytaj poniższy artykuł porównujący kraje bez szczepień z tymi, w których są one stosowane. W najbardziej zaszczepionych krajach liczba zgonów na milion jest nawet 100 razy większa od najmniejszej. Zawsze kwestionuj to, co mówi ci rząd.

https://www.thedesertreview.com/opinion/columnists/vaccines-work—for-smallpox-and-measles/article_978543f2-56c2-11ec-af20-5ff179ad7b93.html

Yeadon wyjaśnia dalej, że ludzie nie muszą martwić się wariantami. Wyjaśnia, że ​​nasz układ odpornościowy z łatwością radzi sobie ze WSZYSTKIMI mutacjami SARS-CoV-2 i wyjaśnia, że ​​18 lat po pierwszym SARS ludzie ci są nadal chronieni przez swoją odporność – a odporność ta rozciąga się nawet na odporność na SARS-CoV -2, wirus 80% podobny, ale 20% inny niż oryginalny SARS.

Główną kwestią Yeadon jest to, że jeśli osoby, które przeżyły SARS około 18 lat później, mają odporność na nowy wirus, która różni się o 20%, dlaczego mielibyśmy wierzyć, że obecny mutant wirusa różniący się tylko o 0,3% byłby zagrożeniem? Zobacz Mk 35:40.

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

„Więc kiedy naukowcy twojego rządu twierdzą, że wariant różniący się o 0,3% od SARS może udawać nowego wirusa i stanowić zagrożenie dla twojego zdrowia, powinieneś wiedzieć, a ja ci mówię, ONI KŁAMIĄ i tak jest. Dlaczego przemysł farmaceutyczny wytwarza szczepionki uzupełniające? Robią je – powiedział Yeadon. Zobacz znak 35:55 

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

„Powinieneś być w tym momencie przerażony. Jestem, ponieważ nie ma absolutnie żadnego uzasadnienia dla ich produkcji… Pozwólcie, że jeszcze raz powiem, że warianty nie są wystarczająco różne, aby stanowić zagrożenie dla ciebie, więc nie potrzebujesz szczepionek uzupełniających…, powiedział Yeadon.

„Bardzo się tego boję – nie widzę innej możliwie łagodnej interpretacji tego. Jestem przekonany, że zostaną one wykorzystane do uszkodzenia twojego zdrowia i prawdopodobnie zabiją cię. Poważnie. Nie widzę sensownej interpretacji innych niż poważna próba masowej depopulacji… stworzą kolejną historię o jakimś biologicznym zagrożeniu. Ustawisz się w kolejce i dostaniesz swoje szczepionki uzupełniające. ,Kilka miesięcy lub rok później, ty mrzesz na jakiś osobliwy, niewytłumaczalny syndrom i nikt nie będzie w stanie skojarzyć to ze szczepionkami uzupełniającymi”. Patrz od 36:05 do 37:15.

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

Yeadon kontynuuje to swoim wnioskiem: „Ten system (obowiązkowe paszporty szczepionek) jest wprowadzany za pomocą kłamstw i jest wprowadzany w jakimś celu i jestem przekonany, że celem jest całkowita totalitarna kontrola i myślę, że celem to będzie masowa depopulacja”. Zobacz znak 45:40.

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

„Nie pozwól, aby była to globalna inter-operacyjna baza danych o stałym formacie. Ponieważ będzie to koniec ludzkiej wolności, a nie widzę możliwości powrotu do normalności po tym, gdy system w pełni będzie gotowy do pracy”. Zobacz znak 46:30

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

Yeadon wyjaśnił, że niewiele osób usłyszy jego słowa i że to oszustwo zostało popełnione na ludności świata, przy użyciu cenzury, strachu i propagandy. Dr Yeadon zauważa, że ​​sprawcy dokładnie to wszystko zaplanowali i zastanawiali się, jak ludzie mogą na to zareagować. Yeadon zauważa, że ​​jeśli wszyscy zgodnie odpowiemy na ich oczekiwania, przegramy.

„Wspólnie musimy zrobić coś nieoczekiwanego”. Zobacz Mk 48:43.

https://rumble.com/vg4inv-michael-yeadon-full-interview-planet-lockdown.html

Jednak prawdopodobnie nie planowali ścigania ich przez Międzynarodowy Trybunał Karny. Nie planowali również dr Reinera Fuellmicha, doświadczonego prawnika procesowego licencjonowanego w Niemczech i Kalifornii, który założył Berliński Komitet Corona, który kieruje grupą prawników o globalnym zasięgu, których celem jest wyciąganie tego śmiertelnego spisku na jaw i wniesienie go do sądu.

Fuellmich wykonuje świetną robotę w tym wywiadzie, ujawniając działania Klausa Schwaba i Światowego Forum Ekonomicznego, WEF, znanego również jako Davos. WEF ma na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata, w którym światem będą rządzić wybrani przez siebie technokraci, tacy jak sam Bill Gates i inni członkowie Davos.

W 1971 Schwab założył to, co w 1987 miało stać się WEF. Ma 1000 członków. Ogólnie rzecz biorąc, kwalifikacja wymaga, aby firma miała ponad 5 miliardów dolarów rocznie przychodu. Ostatnim projektem WEF i Klausa Schwaba jest „Wielki Reset”, co w istocie oznacza Nowy Porządek Świata. 

W poniższym filmie można usłyszeć, jak Klaus Schwab rozmawia o tym z Henrym Kissingerem. Słyszymy, jak dr Kissinger chwali przemówienie Chin Xi Jinpinga i tworzenie nowego ładu międzynarodowego. Zobacz znak 2:50 do 4:00.

Sam Schwab podsumowuje spotkanie w Davos 2017 następującym stwierdzeniem: „Cóż za wspaniała okazja, aby zakończyć nasz tydzień tutaj tak konkretnymi propozycjami i pomysłami, jak naprawdę możemy stworzyć Nowy Porządek Świata”. Zobacz Mk 26:40.

Profesor Andreas Oehler trafnie opisuje program Schwaba i WEF: „Światowe Forum Ekonomiczne wydaje się być siłą napędową i organizatorem globalnych operacji kontroli populacji, czy to pandemii, identyfikatorów biometrycznych, Wielkiego Resetu, czy też partnerstwa publiczno-prywatnego „dobra wspólnego” (faszystowski korporacjonizm).” Zobacz następujący artykuł: „Zidentyfikowano czterech jeźdźców apokalipsy wraz z samą apokalipsą”.

https://live2fightanotherday.substack.com/

Profesor Oehler z Uniwersytetu w Bambergu jest szeroko publikowany w dziedzinie ochrony kredytów, bankowości, finansów i inwestorów. Uważa, że ​​Klaus Schwab i jego członkowie WEF, w tym Bill Gates, zaplanowali pandemię COVID-19, sponsorując Event 201, symulację pandemii koronawirusa, która odbyła się w Nowym Jorku 18 października 2019 r. WEF był zwolennikiem cyfrowej tożsamości biometrycznej systemy uczynienia społeczeństw „bardziej wydajnymi i produktywnymi” (i łatwiejszymi do kontrolowania).

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

Oehler napisał: „WEF współpracuje z sojuszem ID2020, finansowanym przez fundacje Gatesa i Rockefellera, aby prowadzić program „dostarczania cyfrowych identyfikatorów szczepionkom”. W szczególności ID2020 obejmuje szczepienie dzieci jako „punkt wejścia dla tożsamości cyfrowej”. W rzeczywistości oznacza to, że wszystko, co dana osoba robi lub może robić (zatrudnienie, podróże, handel, opieka zdrowotna…) będzie powiązane z jej cyfrowym identyfikatorem. To usunie wszelką prywatność i przejmie całkowitą kontrolę nad każdą działalnością jakiejkolwiek jednostki na ziemi”.

https://live2fightanotherday.substack.com/

Dla czytelników, którzy mogą w to wątpić, przeczytaj książkę Klausa Schwaba,  The Great Reset . Jednym z jego głównych celów jest posiadanie doskonałej zdolności do monitorowania każdego człowieka i regulowania wszelkich zachowań, nawet do punktu całkowitej kontroli totalitarnej.

WEF postrzega czasy wielkich zawirowań lub katastrof jako idealną okazję do wdrożenia swoich planów, na przykład podczas kryzysu finansowego w 2008 r., a teraz pandemia COVID-19, stworzyła doskonałą okazję dla WEF do wprowadzenia Wielkiego Resetu. Tak uważa dr Reiner Fuellmich światowej sławy prawnik procesowy, który Klausa Schwaba i jego popleczników, samozwańczych administratorów, zbiorczo nazywa mianem “Mr. Global”.

„Klaus Schwab w swojej książce  The Great Reset i domaga się… światowego rządu w ramach ONZ. Cel ma zostać osiągnięty poprzez stworzenie jak największego światowego chaosu w formie pandemii, wojen, w tym wojen domowych i klęsk żywiołowych. Ludność świata ma być przekonana, że ​​rządy krajowe nie są wstanie pokonać nawarstwiających się problemów i tylko rząd światowy może pomóc w ich rozwiązaniu”. 

Jednocześnie Schwab wzywa do przekazania całego bogactwa tej wąskiej klice nazwanej „Mr. Global”, aby w 2030 roku nikt poza nimi nie posiadał niczego ale za to podobno będzie z tego zadowolony. Gotówka ma zostać zniesiona i zastąpiona cyfrową walutą i ma to zrobić jeden centralny bank światowy Każdy człowiek przy pomocy różnych systemów śledzenia ma być poddany permanentnej kontroli. Zobacz znak od 32:45 do 33:56.

Zarówno Fuellmich, jak i Oehler wymieniają program „Młody Globalny Lider” zapoczątkowany w 1993 roku, a który służy do zdobywania nowego narybku poprzez odpowiednie szkolenia WEF i tworzenia marionetek pomocnych w realizacji programu. Ci ludzie zostali prezydentami, premierami i dyrektorami generalnymi. Należą do nich niektórzy z kluczowych graczy w tej pandemii i wysiłkach związanych ze szczepieniami: 

 • Założyciel Microsoft  Bill Gates  (1993)
 • Gubernator Kalifornii  Gavin Newsom  (wybrany w 2005 r.)
 • Pete Buttigieg  (wybrany w 2019, kandydat na prezydenta USA w 2020, sekretarz transportu USA od 2021)
 • Stéphane Bancel  (dyrektor generalny Moderna; wybrany w 2009 r.)
 • Założyciel i dyrektor generalny Facebooka  Mark Zuckerberg  (2009)
 • Dyrektor operacyjny Facebooka  Sheryl Sandberg  (2007)
 • Współzałożyciele Google,  Sergey Brin  i  Larry Page  (2002/2005)
 • Osobowość Covid na Twitterze  Eric Feigl-Ding  („WEF Global Shaper” od 2013 r.)
 • Premier Nowej Zelandii  Jacinda Ardern  (od 2017, wybrana w 2014)
 • Australijski minister zdrowia  Greg Hunt  (wybrany w 2003 r.; były dyrektor ds. strategii WEF)
 • Wicepremier Kanady  Chrystia Freeland  (wybrana w 2001 r.; były dyrektor zarządzający Reuters)
 • Premier Kanady  Justin Trudeau  jest uczestnikiem WEF, ale nie jest potwierdzonym Młodym Globalnym Liderem 
 • Kanclerz  Niemiec Angela Merkel  (wybrana w 1993 roku, 12 lat przed kanclerzem)
 • Obecny niemiecki minister zdrowia Jens Spahn oraz byli ministrowie zdrowia Philipp Roesler i Daniel Bahr
 • Przewodniczący Komisji UE Jose Manuel Barroso (2004-2014, wybrany w 1993) i  Jean-Claude Juncker  (2014-2019, wybrany w 1995)
 • Prezydent Francji  Emanuel Macron  (od 2017, wybrany w 2016), 
 • Były prezydent  Francji Nicolas Sarkozy  (2007-2012, wybrany w 1993), 
 • Kanclerz Austrii  Sebastian Kurz
 • Były premier Włoch Matteo Renzi (2014-2016, wybrany w 2012), 
 • Były premier Hiszpanii Jose Maria Aznar (1996-2004, wybrany w 1993)
 • Dr Ravid Shah , prezes Fundacji Rockefellera

https://live2fightanotherday.substack.com/

Gdy przeanalizujemy nazwiska osób biorących udział w programie WEF Young Global Leadership (Młody Globalny Lider), wówczas surowe, autorytarne i obowiązkowe blokady Australii, Austrii i Kanady zaczynają nabierać większego sensu.  Zobacz znak 34:25 do 34:58.

Jednak teraz, w obliczu naszej pozornie beznadziejnej sytuacji, Reiner Fuellmich daje nam wszystkim powody do optymizmu:

„W tym kontekście, co coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, w Indiach, RPA, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Francji wszczęto bardzo duże spory prawne. Ich celem jest pociągnięcie odpowiedzialnych do odpowiedzialności zarówno na mocy prawa cywilnego, jak i karnego. Obejmuje to również aktywa, które zostały odebrane przez „Mr. Global” światowej populacji… a które są ​​zwracane… W szczególności anglo-amerykańskie prawo z jego potężnymi narzędziami pozwów zbiorowych, ujawnienia przedprocesowego, odszkodowań karnych. …zapewnia narzędzia do bardzo skutecznego wymiaru sprawiedliwości.” Zobacz 35:00.

Reiner wspomina, że ​​opracował bardzo dobre dowody na to, że test PCR został oszukańczo wykorzystany do rażącego wyolbrzymiania liczby prawdziwych przypadków COVID, a sądy w Portugalii, Austrii i Niemczech ustanowiły doskonałe precedensy w swoich orzeczeniach w tym zakresie.

Fuellmich podsumowuje: „Berliński Komitet ds. Korony już teraz ma niezbite i obciążające dowody na to, że ta „plandemia” korony NIGDY nie miała nic wspólnego ze zdrowiem; raczej są to działania Mr. Global skierowane wyłącznie na te cele:

#1. Zniszczenie gospodarek regionalnych w celu uzależnienia ludności od globalnych łańcuchów dostaw firmy Mr. Global.

#2. Przesuwanie bogactwa populacji świata z dołu na szczyt – do superbogatych – do Mr. Global.

#3. Redukcja populacji – można to nazwać ludobójstwem.

#4. Ustanowienie rządu światowego pod ONZ, który jest teraz pod kontrolą WEF”.

Patrz 36:13 do 36:56.

Przypomina nam, że mamy do czynienia z megalomanami i socjopatami, czyli osobami pozbawionymi moralności i sumienia. Fuellmich przypomina nam, że choć media głównego nurtu cenzurują, setki tysięcy ludzi i tak słyszy to przesłanie i wychodzą na ulice w proteście: w Anglii, Niemczech, Australii, Brazylii itd. Urzędnicy służby cywilnej, lekarze, prawnicy, politycy, pielęgniarki i policjanci odmawiają wstrzyknięcia tego specyfiku. 

Kluczowe elementy obejmują współczucie i duchowość, ponieważ rzeczywiście stało się to epicką walką między dobrem a złem. Reiner opowiada historię lekarza, który wszedł do banku i został zaczepiony przez osobę przestraszoną, ponieważ nie miał na sobie maski.  Fuellmich przypomina nam, że wszyscy możemy śmiać się, płakać i czuć, podczas gdy oni (socjopaci) nie mogą, ponieważ nie potrafią.

Adwokat Rose, obecnie bohaterska ikona, poprosił MTK o podjęcie natychmiastowych działań w drodze nakazu prawnego w punktach 128 i 153: 

Niezwykle pilne jest, aby MTK podjął natychmiastowe działania, biorąc to wszystko pod uwagę, w celu powstrzymania wprowadzania szczepień przeciw COVID-19, wprowadzenia nielegalnych paszportów szczepień i wszystkich innych rodzajów nielegalnych działań wojennych, o których mowa w niniejszym dokumencie, toczących się obecnie przeciwko ludności w drodze nakazu sądowego.

Na zakończenie Reiner Fuellmich poprosił nas, abyśmy pamiętali o duchowości. Musimy uczcić nasze człowieczeństwo. Podobnie jak ci w nazistowskich obozach koncentracyjnych, którzy pamiętali o śpiewaniu i chwaleniu Boga w obliczu najbardziej ekstremalnych przeciwności, my również musimy trzymać się naszych korzeni w religii i miłości do siebie. Fuellmich jest przekonany, że zwyciężymy. Zobacz Mk 38:40.

O to właśnie chodzi, ludzkość kontra nieludzkość. 

Jesteśmy ludźmi. Możemy śmiać się, płakać, śpiewać, tańczyć i przytulać. Druga strona, Mr Global i jego marionetki, nie mogą tego zrobić. Mogą tylko udawać uczucia i nie posiadają empatii. Dzieje się tak, ponieważ druga strona nie ma dostępu do strony duchowej. Konstytucja Stanów Zjednoczonych zaczyna się od słów „My, naród”. A kiedy mur upadł między Berlinem Wschodnim a Zachodnim, 33 lata temu, to ludzie z NRD skandowali – My, ludzie – go obaliliśmy. Domek z kart „Mr Global” rozpadnie się w ten sam sposób. Bez wątpienia „Mr Global” i jego marionetki przegrają tę wojnę dobra ze złem – przegrają szaloną wojnę z życiem i samym stworzeniem . Nie ma innego wyjścia.

Po usłyszeniu, jak mówi, również jestem pewna siebie. Dr Pierre Kory powiedział mi kiedyś: „Ta sytuacja wydaje się zacofana. Lekarze byli skorumpowanymi ludźmi, którzy spowodowali ten bałagan, ale prawnicy z etyką nas ocalą”.

Pierre Kory jak zwykle ma rację. Pewnego dnia dzisiejsza młodzież dożyje podeszłego wieku i przypomni tamtemu przyszłemu społeczeństwu o dzisiejszych procesach Norymberskich II i o tym, jak pomogli powstrzymać największe oszustwo, jakie kiedykolwiek popełniono na świecie. 

Czas zakończyć blokady, nakazy szczepień, cenzurę i propagandę.

Media wznowią przekazywanie prawdziwych wiadomości i zaprzestaną siania strachu. Wtedy dziennikarze wrócą do tego, co robią najlepiej – do właściwej relacji śledczej. A Międzynarodowy Trybunał Karny z całą pewnością będzie kontynuował to, co robi najlepiej – postawieni przed sądem masowych morderców działających z zimną krwią.

https://famous-trials.com/nuremberg/1903-doctortrial

Oto   petycja change.org dotycząca artykułu. 

Dr Justus R. Hope, ukończył z wyróżnieniem Wabash College, gdzie otrzymał tytuł Lilly Scholar. Uczęszczał do Baylor College of Medicine, gdzie uzyskał stopień doktora medycyny. Odbył staż z medycyny fizycznej i rehabilitacji w The University of California Irvine Medical Center. Posiada certyfikat zarządu i wykładał w Centrum Medycznym Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis na wydziałach Praktyki Rodzinnej oraz Medycyny Fizycznej i Rehabilitacji. Praktykuje medycynę od ponad 35 lat i prowadzi prywatną praktykę w północnej Kalifornii.

źródło – The Dedert Review

obrazek – wikimedia

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.