Osadzony będzie musiał ponieść wszystkie koszty związane z jego pobytem w więzieniu.

Od 1 lutego w Austrii osoby niezaszczepione, w tym dzieci w wieku 14 lat, mogą zostać ukarane grzywną w wysokości do 2000 euro za każdym razem, gdy zostaną złapane. Ponadto mamdat można otrzymać kilka razy dziennie, za każdym razem gdy osoba zostanie zatrzymana. Jeśli odmówi zapłaty grzywny, taki przestępca trafi do specjalnego więzienia dla osób niezaszczepionych na okres do jednego roku W przeciwieństwie do innych więźniów, kiesa publiczna nie pokryje kosztów osadzenia jednostki. Osadzony będzie musiał ponieść koszty związane z pobytem w więzieniu, za jedzenie i celę więzienną.

Rząd austriacki nie wymaga od morderców, gwałcicieli ani pedofilów zapłaty kosztów uwięzienia. Jednak teraz będie domagać się kary więzienia od całkowicie niewinnych ludzi.

Zadzwoń po pomoc

Działacz polityczny Alexander Tschugguel opublikował w mediach społecznościowych wezwanie do pomocy: „Potrzebuję twojego wsparcia”, mówi aktywista. „My, jako Austriacy, wszyscy potrzebujemy waszego wsparcia. Dlatego proszę udaj się do swoich urzędników państwowych do lokalnej ambasady austriackiej lub poproś ambasadę w Austrii o wywieranie jak największej presji na rząd austriacki”.

Szczury laboratoryjne z zachodniego świata

Nowy niewybrany kanclerz Austrii, Karl Nehammer, jest byłym szefem policji i w ostatnich miesiącach wdrożył środki przypominające państwo policyjne, wyjaśnia Tschugguel. „Chce nadal to robić w sposób, który można nazwać tylko tyrańskim i totalitarnym”.

„Potrzebujemy twojego wsparcia” – podkreślił. „Proszę powstrzymać rząd austriacki przed przekształceniem naszego kraju w państwo policyjne. Jako Austriacy jesteśmy szczurami laboratoryjnymi zachodniego wolnego świata. Jeśli to przydarzy się nam, to przytrafi się to wszystkim innym krajom”.

Odrzuć obozy kwarantanny

Nie chcemy mieć obozów kwarantanny, wyjaśnia Tschugguel. „Nie chcemy mieć tych strasznych reguł, które dzielą rodziny, dzielą ludzi, dzielą nie tylko wiernych, ale każdego Austriaka”.

Jedna trzecia austriackiej populacji odmówiła wstrzyknięcia surowic mRNA. Rząd odpowiedział, kryminalizując sprzeciw wobec ich eksperymentalnego programu zastrzyków dla całej populacji. Jest to wysoce niedemokratyczne i dlatego musimy się temu przeciwstawić, wykrzykuje Tschugguel.

Ocaleni z Holokaustu wysyłają ostrzeżenie

Nick Hope, 97-letni ocalały z Holokaustu więziony w nazistowskim obozie koncentracyjnym Dachau, ostrzegał przed autorytarnymi i totalitarnymi działaniami rządu austriackiego Covid. „Kiedy patrzę na wiadomości w Austrii, widzę ducha Hitlera, ducha siły, który tam nadchodzi” – powiedział w wiadomości wideo opublikowanej niedawno w RAIR Foundation USA.

Inny ocalały z Holokaustu, 94-letni ocalały z Auschwitz Marian Turski , ostrzegał przed niebezpieczeństwem napiętnowania ludzi (nieszczepionych) jako kozłów ofiarnych, źródeł chorób lub spekulantów. Historycznie istniały (i są) rozległe i  rozstrzygające przykłady  ludobójczego podręcznika, z których wszystkie zaczynają się od politycznej i społecznej dehumanizacji „przestępcy” populacji. 

Polski ocalały z Holokaustu przypomniał, że Holokaust nie zaczął się od obozów zagłady. Zamiast tego zaczęło się od propagandy, siania paniki, kozła ofiarnego, segregacji i wykluczenia. Następnym krokiem było odebranie dalszych praw, odczłowieczenie i brutalne wykorzenienie tej mniejszości.

źródło – RAIR Foundation USA

obrazek – freepik

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.