Prezydent Francji Emmanuel Macron jest dumny z tego, że „wkurza” niezaszczepionych Francuzów, którzy są prześladowani przez państwo, za posiadanie własnego zdania i poleganiu na naturalnej odporności organizmu.

W niedawnym wywiadzie dla Le Parisien Macron przyznał, że jego skrajny absolutyzm związany z koronawirusem z Wuhan (Covid-19) rozdziera Francję na strzępy, że jest z tego zadowolony.

„Mam wielką ochotę wkurzyć niezaszczepionych i taką strategię będziemy prowadzić, aż do skutku” – stwierdził Macron. 

Jak widać, osobistym celem Macrona jest doprowadzić do tego, aby życie nieszczepionych Francuzów stało się piekłem.

„Kiedy wolność jednego człowieka staje się zagrożeniem dla wolności innych, tym samym staje się on nieodpowiedzialną jednostką” i dodał. „Nieodpowiedzialna jednostka nie jest już obywatelem” Francji.

Z jego wypowiedzi wynika, że wszyscy Francuzi, którzy nadal cenią swoje wolności obywatelskie, są teraz zagrożeniem dla jego totalitarnego planu i ci ludzie w oczach Macrona nie są już godni nazywania się obywatelami Francji.

„Podważają to, co stanowi solidność narodu”, dodał Macron po czym dodaje że mają oni „ogromną odpowiedzialność moralną”.

Ponadto według niego, nie są już obywatelami tego kraju posiadającymi prawa i chronieni przez konstytucję.

Widać, że na zdanie Emanuela Macrona jest „funta kłaków warte”, ponieważ w 2020 roku obiecał obywatelom Francji, że szczepienie COVID nigdy nie będzie obowiązkowe.

Należy podkreślić, że to on, z całą premedytacją i bez baczenia na konsekwencje swojego działania, otworzył granice państwa, dla niekończącego się strumienia imigrantów.

Ci nowo przybyli ludzie nie podlegają takim samym restrykcją szczepień jak rdzenni obywatele tego kraju.

Kontynuując wypowiedź prezydent Francji powiedział „Zaufajmy naszym naukowcom i lekarzom” – „Jesteśmy krainą Oświecenia i Pasteura. Rozum i nauka muszą nas prowadzić”.

„Jeżeli nie jesteś już obywatelem, to kim jesteś?”  „Czy jesteś sub-obywatelem, upadłym obywatelem, czy nikim?”- zapytał komentator nowej stacji BFMTV, skądinąd wspierającej Macrona.

Ivan Rioufol, jeden z czołowych publicystów „Le Figaro” , napisał na Twitterze następujący wpis, w opozycji do ostatnich totalitarnych oświadczeń Macrona przeciwko nieszczepionym obywatelom Francji.

„W czasach «Terreur» (1793) Prawo Podejrzanych wymagało od dobrych obywateli posiadania „świadectwa obywatela”. #VaccinePass, które #Macron chce narzucić, jest zgodne z tą dyskryminacyjną logiką. Dla niego nieszczepiony „nie jest już obywatelem”. W Pałacu Elizejskim mieszka «podpalacz»”.

Okazuje się, że definicja „niezaszczepionych” Macrona, obejmuje również wielu Francuzów, którzy już wzięli pierwsze dwie dawki mRNA i na tym poprzestali. W kontekście takiego postawienia sprawy, również mogą być uznani za nie-obywateli.

„Aby uzyskać „przepustkę szczepionkową”, która jest obecnie przedmiotem debaty w Zgromadzeniu Narodowym, konieczne jest „pełne szczepienie” – informuje LifeSiteNews .

„Oznacza to posiadanie oryginalnych dawek oraz tylu dawek przypominających, ile rząd uzna za konieczne, w czasie który również zostanie określany przez władze”.

W niedalekiej przyszłości ta przepustka ma być niezbędna, aby Francuzi mogli wejść do restauracji i kawiarni, pójść do kina lub na imprezy sportowe. Jest to czysto rasistowskie traktowanie obywateli państwa, tylko i dlatego że mają odwagę powiedzieć NIE wprowadzanej tyranii.

Źródła tego artykułu obejmują:

LifeSiteNews.com

NaturalNews.com

obrazek –flikr

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.