Adalia zasłynęła w Internecie pokazując światu fragmenty swojej codzienności i swoje zamiłowanie do wszystkiego, co związane z modą.

12 stycznia w wieku 15 lat zmarła Adalia Rose Williams, popularna postać z mediów społecznościowych cierpiąca na zespół progerii Hutchinsona-Gilforda przedwczesnego starzenia. Wiadomość została opublikowana w ten czwartek na portalach społecznościowych jednak rodzina nie podała przyczyny śmierci.

„[Adalia] wyszła cicho, ale jej życie było dalekie od tego. Poruszyła miliony ludzi i zostawiła ogromny ślad na wszystkich, którzy ją znali. Nie cierpi już, a teraz tańczy do całej muzyki, którą ma”. Ona to lubi” – głosi komunikat , w którym dziękuje również całemu personelowi medycznemu, który z nią pracował „przez lata, aby była zdrowa”.

Mimo krótkiego życia, Adalia zdołała zostać gwiazdą internetu, gdzie dzieliła się fragmentami swojej codzienności i zamiłowaniem do wszystkiego, co związane z modą. Na Facebooku zgromadziła 12 milionów obserwujących , na YouTube 2,9 miliona subskrybentów , a na Instagramie śledziło ją ponad 400 000 osób.

Jej matka, Natalia Pallante, w wywiadzie w 2018 roku powiedziała, że po zdiagnozowaniu choroby Adalia zaczęła tracić włosy, a jej skóra stała się cieńsza. Jak powiedziała, przez te wszystkie lata starała się nie rozmawiać z córką o nadchodzącej niechybnej śmierci.

„Traktujemy ją jak normalną 11-letnią dziewczynkę i staramy się zapewnić jej jak najlepsze życie” w tym wywiadzie powiedział Ryan ojciec Adalii.

źródło RT

obrazek Instagram @adalia06

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.