KCI S.A. poinformowało o skutecznym zamknięciu umowy z Pluralis B.V. z siedzibą w Amsterdamie w sprawie akcji w Gremi Media S.A. z siedzibą w Warszawie. Pluralis B.V. nabył w dniu 5 stycznia drugi pakiet, w skład którego weszło 344 687 akcji Gremi Media S.A. – informuje na swojej stronie internetowej Rzeczpospolita.

Tak naprawdę 5 stycznia 2022 roku to G. Soros kupił 40% przedsiębiorstwa medialnego „Rzeczpospolita”, ale i związanego z nim pisma „Parkiet”. Kiedyś (2016 rok) ten sam G. Soros zainwestował w zakup akcji przeszło 11% Agory, ale i tak się mówiło, że po prostu ją przejął i ma teraz kontrolę nad Gazetą Wyborczą żydowską gazetą dla Polaków. 

Georg Soros, celebryta spekulacji finansowych naszych czasów, ojciec chrzestny funduszy hedgingowych i jeden z niekontrolowanych drapieżników korporacyjnej plątaniny. Śmiało można powiedzieć, że we współczesnym świecie gospodarczym i politycznym nic się nie dzieje bez jego obecności, lub kogoś z jego kręgu cieni. Mając niespełna 92 lata Soros powoli przekazuje królestwo swoim następcom. Być może to wpłynęło na wewnętrzny konflikt między gazetą a wydawcą. Jednak mimo że każda nieudana inwestycja tego faceta to „miód na serce moje”, ale znając jego modus operandi nie sądzę aby lekkie potknięcie wpłynęło na rezygnację przejęcia rynku medialnego w Polsce.

Tak zwane „kolorowe rewolucje” lub miękkie przewroty stanu, wykreowane w organizacjach Sorosa, należą do stałej strategii cichej interwencji, wykorzystywanej przez Stany Zjednoczone do ​​obalenia rządów, które nie podzielają narzucanej amerykańskiej wersji gospodarczej, politycznej i wojskowej.

Klasyczna kolorowa rewolucja, składa się z trzech etapów:

– Manipulacja medialna informacją.

– Protesty, wiece, demonstracje i pikiety, budzenie, prowokowanie niezadowolenia społecznego, przekonywanie ludzi o bezprawności władzy i tworzenie ruchu antyrządowego.
– Obniżanie wartości sił bezpieczeństwa, strajki, nieposłuszeństwo społeczne, zamieszki i sabotaż.
– Obalenie rządu w sposób „demokratyczny”, bez przemocy.

Państwo, które wyznaczono do destrukcji pozostawiają mu dwie drogi wyboru, jedna to rozwiązanie siłowe, a druga z pokorą przyjąć narzucane i niekorzystne dla niego układy.

Obecność Sorosa i jego organizacji w Polsce jest ewidentnym sygnałem, że już rozpoczęto polowanie na zwierza, sidła są już zastawiane i teraz cierpliwie czekają, aż ofiara się wykrwawi.

źródło –

Źródło: RP.pl Data: 08.01.2022

Obrazek flickr

Dzięki Waszej pomocy i Waszemu wsparciu wolne media mogą funkcjonować. Proszę wesprzyj naszą walkę o wolność słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.