(S)Twórcy globalnego koszmaru

Na naszych oczach rodzi się Nowy Porządek Świata. Ziemi grozi globalny totalitaryzm, który nie śnił się nawet Orwellowi. Świat, jaki znamy, jest skazany na zagładę. W najbliższych latach zginie jedna czwarta ludzkości. Jak zmieni się życie tych, którzy przeżyją? "NWO", trzy litery oznaczające koniec wszystkiego, co znamy, trzymają świat w strachu.

O Rosji na Neon24.pl i poza nim (cz.1)

Współczesna Rosja jest niemal nieznana Polakom. Zawieszone są bowiem od 10 lat normalne stosunki polityczne, kulturalne, międzyludzkie. Istnieją w ograniczonej skali stosunki gospodarcze. Nie są one jedak na takim poziomie jak mogłyby być z korzyścią dla gospodarek i społeczeństw obu krajów, ale też nie są tak marginalne, jakby można było sądzić. W kontaktach dwustronnych rządzą uprzedzenia i stereotypy, co wynika z jednej strony z zupełnie niesamodzielnej i pozbawionej suwerenności polityki polskiej. Z drugiej zaś strony z wpływu na oficjalną politykę rosyjską kręgów politycznych i gospodarczych nie tylko nie zainteresowanych dobrosąsiedzkimi stosunkami z Polską, ale wręcz zainteresowanych eskalacją napięć.

CZAS POLSKICH UPOKORZEŃ, NĘDZY I CIERPIENIA POWOLI DOBIEGA KOŃCA

W niedalekiej przyszłości chciałbym zwrócić się do Państwa bezpośrednio, ale teraz proszę
jedynie abyście przekazali tę wiadomość polskiemu narodowi.
Drodzy Państwo,
dziś nie ujawnię jak się nazywam, ale nadchodzi wielkimi krokami dzień w którym moja twarz
będzie znana wszystkim. Chcę oznajmić mojemu narodowi, że czas polskich upokorzeń,
nędzy i cierpienia powoli dobiega końca. Jesteśmy na ostatniej prostej do wielkiej, duchowej
przemiany, która zacznie się w Polsce i ogarnie swoim zasięgiem cały świat burząc obecne,
patologiczne systemy władzy, które zamiast służyć ludzkości – niewolą ją i wykorzystują.
Władza obecnych czasów nie jest ani lewicowa, ani prawicowa – ona używa idei lewicowych i
prawicowych by przejąć kontrolę, podzielić ludzi dobrej woli, zwrócić ich przeciwko sobie
nawzajem i utrzymywać w permanentnym konflikcie by byli słabi i niezdolni do wspólnego
zjednoczenia się przeciwko tyranii zła i nieprawości.

O czym Rosja i świat dowie się jutro od W.Putina ?

Na jutrzejszy dzień zapowiedziana jest konferencja prasowa W. Putina , a nawet coś więcej, gdyż według informacji prezydent Federacji Rosyjskiej przygotowuje także posłanie do Zgromadzenia Federalnego Rosji, czyli połączonych dwóch izb rosyjskiego parlamentu : Dumy i Rady Federacji.

Nie jest również tajemnicą, że przygotowywane jest także spotkanie prezydentów Rosji i Białorusi, W. Putina i A. Łukaszenki. Najprawdopodobniej dojdzie do niego 22 lub 23 kwietnia 2021 r. w Moskwie.

Tajemnicze obce słowa

Z punktu widzenia aktualnej sytuacji, niezmiernie istotnym przykładem wpływowego think tanku jest Klub Rzymski założony w 1968 roku. Deklaruje on badanie problemów świata, w tym zagrożenia środowiska. Zrzesza polityków, przedsiębiorców i naukowców. Wśród popularnych nazwisk założycieli są Michaił Gorbaczow, Vaclav Havel, Joseph Stiglitz, Bohdan Hawryłyszyn. Klub zapoczątkował działalność grup proekologicznych, które kontynuują wytyczne raportu z 1972 roku „Granice Wzrostu”. Motto raportu brzmiało „Ziemia ma raka, tym rakiem jest człowiek”. Człowiek jako zbędny powinien być ograniczony w swej liczbie. Istotne, że żadna z prognoz raportu na lata 1970 – 2010 nie sprawdziła się. Polskie Towarzystwo Współpracy z Klubem Rzymskim z przewodniczącym Alexandrem King rozpoczęło działalność w 1987 r. Można wnioskować, że tym kręgom zawdzięczamy antyludzką legislację. Skoro wpojone mają, że człowiek jest złem, powinni się unicestwić. Przeszkodą może być uznanie ich własnej niezwykłości.

Spróbujmy inaczej

Chybiony argument o zbawiennym działaniu szczepionek, po których ludzie w najłagodniejszej formie powikłań zachorują na niechcianą grypę, mają zakrzepy, albo umierają wskazuje na celowość działania władzy w tworzeniu społeczeństwa głęboko okaleczonego. Na całym świecie ludzie przekonani o skuteczności manifestowanego niezadowolenia liczą na opamiętanie się wyznawców globalizmu. Wprawdzie elementarz historyczny dowodzi, że totalniak nie ulęknie się niczego poza siłą fizyczną, to biorąc pod uwagę taką formę jako ostateczność można tymczasem spróbować rozluźnić pętlę.

Obcy element należało usuwać

Ukraińscy szowiniści mieszkający w Polsce, zawsze, kiedy Polacy przypominają im o zbrodniach ludobójstwa, dokonanych w okresie drugiej wojny światowej i w kilka lat p o jej zakończeniu przez ich antenatów, na naszych rodakach zamieszkujących Kresy Południowo - Wschodnie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, natychmiast wtedy podnoszą krzyk, oskarżając nas o rzekomą ,,mowę nienawiści'' i kierując sprawy do prokuratury o ściganie tych, którzy tą niewygodną dla nich prawdę przypominają, gdyż przedstawiane im niezbite dowody, nie odpowiadają ich zakłamanej narracji, nijak nie mającej się do rzeczywistych faktów. Ale, gdy sami usprawiedliwiają bestialskie ludobójstwo dokonane przez swoich przodków na Polakach, jako całkowicie słuszne, a zbrodniarzy, którzy go dokonali, jako niezłomnych herojów, którzy mieli całkowitą rację, że je popełnili, bo zrobili to dla wolnej Ukrainy, wtedy wszystko jest według nich, w jak najlepszym porządku.

Apel z Bułgarii-Ręce precz od Donbasu!

W walce z planowaną agresją reżimu kijowskiego na DRL i LPR każdy głos jest dziś ważny.


W ostatnim czasie sytuacja w regionie Donbasu zaostrzyła się do granic możliwości. Naciskane przez dysponentów z Zachodu, przede wszystkim Stanów Zjednoczonych, ukraińskie kierownictwo kierowane przez przywódców neo-banderowskich po raz kolejny demonstruje całemu światu zamiar rozwiązania konfliktu z Doniecką i Ługańską Republiką Ludową środkami wojskowymi. .
Nasila się ostrzał, przenosi się wojska, nasila się bojowa retoryka i konfrontacja między dyplomatami. Kijów nadal podciąga siły ludzkie i sprzęt wojskowy na linię kontaktu stron konfliktu, podczas gdy kraje zachodnie ignorują to i oskarżają Rosję o agresywne zamiary.