wici biuletyn 1

Biuletyn ten z założenia jest darmowy i rozprowadzany przez ludzi dobrej woli. To znaczy, każdy, kto dysponuje wersją biuletynu w formacie PDF, lub egzemplarzem w wersji drukowanej, na swój koszt zrobi xx kopii (tyle, ile będzie mógł) i je rozda między swoimi znajomymi, w pracy, kościele, na ulicy, na spotkaniach, w tramwaju, etc.

Pobierz PDF i – udostępnij to dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Ustawa 447 spisek, czy polityczna manipulacja?

Tej ustawie podlegają wszystkie państwa (w tym także Polska), które w roku 2009 uczestniczyływ konferencji Mienie Okresu Holokaustu w czeskim Terezinie.Według Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego utracony majątek żydowski zostałwyliczony na 300 miliardów dolarów, jest to kwota, która wielokrotnie przekracza roczne wydatkiskarbu państwa.

Greta Thunberg strofuje wszystkich zaużywanie plastiku, jednak ta zasada jej niedotyczy

Greta Thunberg już nie raz wykazała się hipokryzją, a tym razem wpadła na szczycie COP25 wMadrycie. Kanał na YouTube „Rebel News” znalazł w samochodzie Tesli, którym przyjechałaGreta, mnóstwo plastikowych produktów między innymi: foliowe torebki, paczki od czipsów,plastikowa butelka z wodą, torby na zakupy.

Skąd organizacje LGBT biorą pieniądze

Kwestia finansowania ruchu LGBT wzbudza wiele kontrowersji. Tego typu organizacjeotrzymują środki m.in. z Unii Europejskiej i od władz lokalnych. Wśród samorządów, które wznacznym stopniu wspierają ruch LGBT jest miasto stołeczne Warszawa. Środki przekazywanena ten cel znacznie wzrosły po objęciu prezydentury przez Rafała Trzaskowskiego