wici biuletyn 10

Biuletyn ten z założenia jest darmowy i rozprowadzany przez ludzi dobrej woli. To znaczy, każdy, kto dysponuje wersją biuletynu w formacie PDF, lub egzemplarzem w wersji drukowanej, na swój koszt zrobi xx kopii (tyle, ile będzie mógł) i je rozda między swoimi znajomymi, w pracy, kościele, na ulicy, na spotkaniach, w tramwaju, etc.

Pobierz PDF i – udostępnij go dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Ciężarna australijska zakuta w kajdanki i aresztowana za „podżeganie” przeciwko COVID

Australia, niegdyś ulubiony cel wolności i wolności, dziś zamienia się w policyjny koszmar.

Noszenie maseczek stało się bezwzględnym obowiązkiem każdego obywatela bez względu czy może ją nosić czy nie. Kobiety ciężarne traktują jak pospolitych przestępców i zakuwają w kajdanki jeśli odważą się zaprotestować przeciwko blokadom, noszeniu masek lub dystansowaniu się. Inżynierowie społeczni technokratów nie chcą i nie będą tolerować żadnej krytyki ani nieposłuszeństwa wobec ich pseudonaukowych rozporządzeń. To nie są aresztowani terroryści, to tylko bezbronne kobiety.

Nie ma ni odrobiny ludzkiego odruchu.

Czterech żołnierzy Armii Ukraińskiej umarło po zaszczepieniu na COVID-19

Jak powiedział 15 ochotników zostało poddanych działaniu szczepionki i leków wyprodukowanych przez wirusologów Americal w regionie Charkowa. W niedługim czasie ośmiu z ochotników zostało przewiezionych na oddziały intensywnej terapii."Lekarze oddziału IC nie był wstanie zastosować odpowiedniej procedury leczenia, ponieważ nie znali składników szczepionki. W rezultacie zmarło pięciu pacjentów, w tym czterech żołnierzy ukraińskiej armii."

"Tęczowa" agresja. Tym razem atak na Św. JPII. Jak się bronić?

Cywilizacyjny lewacki atak na nasze największe świętości narodowe trwa w najlepsze. Tym razem - po profanacji Matki Boskiej Częstochowskiej, Jezusa Chrystusa i Mszy Świętej - nadszedł czas na naszego świętego papieża Jana Pawła II. W Warszawie i Dębicy na Jego pomnikach rozwieszono sześciokolorowe szmaty symbolizujące ideologię LGBTQ+ [

Zamiast besztać, ks. A. Boniecki i rabin M. Schudrich dają poręczenie

To się po prostu nie mieści w głowie. Jak może w ogóle normalny człowiek a już katolik czy judaista popierać i poręczać za zło, które dokonał Michał Sz. popełniając pospolite przestępstwo ścigane karnie zgodnie z naszym prawem. Zniszczył on celowo mienie prywatne oraz pobił innego człowieka a za to grozi mu nawet 5 lat odsiadki. To jest oczywiste przestępstwo i za to Michał Sz. został czasowo zatrzymany. Zresztą takim obostrzeniom prawnym winien być poddany każdy, kto dopuściłby się takich czynów i przez wszystkich takie czyny winny być jednoznacznie negatywnie oceniane.