wici biuletyn 2

Biuletyn ten z założenia jest darmowy i rozprowadzany przez ludzi dobrej woli. To znaczy, każdy, kto dysponuje wersją biuletynu w formacie PDF, lub egzemplarzem w wersji drukowanej, na swój koszt zrobi xx kopii (tyle, ile będzie mógł) i je rozda między swoimi znajomymi, w pracy, kościele, na ulicy, na spotkaniach, w tramwaju, etc.

Pobierz PDF i – udostępnij to dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Kryzys demokracji w Unii Europejskiej

Wewnętrzny kryzys demokracji chwieje fundamentami Unii Europejskiej, co prowadzi dojednoznacznego wniosku: jeżeli system demokratyczny nie jest w stanie zaoferować dobrychrozwiązań jego akceptacja drastycznie spada, co powoduje społeczne niezadowolenie. Polska jako członek Unii Europejskiej, tak jak inne państwa znajduje się w trakcie głębokichzmian, które w sposób bezkompromisowy wchodzą w nasze życie i powoli ale nieubłaganie jezmieniają.

Rządzić, czy Nie rządzić? Oto jest pytanie!

Braciszkowie moi mili!.. Gdy Lud Prosty zajęty przyziemnymi problemami egzystencjalnymi,związanymi z podwyżką akcyzy, która to może znacząco wpływać na dobrostan psychofizycznybezpośrednio związany z zakłóceniem percepcji politycznej, oraz skutkować zachwianiemzaufania do Partii, pewien niezłomny niewielkiego wzrostu Wódz, w pewnym małym piętrowymdomku, pochylony nad Ojczyzny losem, zafrasował się nie na żarty..

Publiczne wykonywanie znaku krzyża urażauczucia innych

W wywiadzie dla TG5 były piłkarz, Robert Mancinim, na zadane mu pytanie, czy zdarza mu sięmodlić na boisku, szybko odpowiedział: ˷Nie, na boisku nie“. ˷Ale przecież wielu piłkarzy czyniznak krzyża”

LGBT w szkołach - chrońmy nasze dzieci

Karta LGBT w oparciu o standardy WHO deklaruje przeprowadzanie w jednostkachadministracji publicznej szkoleń z zakresu tak zwanej „edukacji seksualnej”. Już w niektórychszkołach działają tak zwani „Latarnicy”, którzy pod hasłami kampanii antydyskryminacyjnychprzekazują dzieciom treści podważające społeczną rolę rodziny i tożsamość małżeństwa jakozwiązku kobiety i mężczyzny, a niekiedy promują praktyki sprzyjające rozwiązłości.

Dla dobra naszych dzieci jest planowana cenzura internetu

Tym razem cenzorskie zapędy naszej władzy chcą ograniczyć nieskrępowane swobodnekorzystanie z internetu. Już wkrótce, każdy, kto będzie chciał w internecie pooglądać filmy dladorosłych, będzie musiał poprosić o zgodę Ministerstwo Cyfryzacji, które po wypełnieniustosownych dokumentów przekaże mu specjalny klucz dostępu.