wici biuletyn 11

Biuletyn ten z założenia jest darmowy i rozprowadzany przez ludzi dobrej woli. To znaczy, każdy, kto dysponuje wersją biuletynu w formacie PDF, lub egzemplarzem w wersji drukowanej, na swój koszt zrobi xx kopii (tyle, ile będzie mógł) i je rozda między swoimi znajomymi, w pracy, kościele, na ulicy, na spotkaniach, w tramwaju, etc.

Pobierz PDF i – udostępnij to dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Elizabeth Renieris zrezygnowała zpracy przy projekcie ID2020

Elizabeth M. Renieris, prawniczka z Harvardu, doradca do spraw Technicznych ID2020 Alliance i bliska współpracowniczka Bill Gatesa zrezygnowała z członkostwa w tej organizacji. ID2020 Alliance ambitny projekt pod protektoratem Billa Gatesa, którego celem jest globalna cyfryzacja wszystkich ludzi przy pomocy danych biometrycznych i technologii blockchain. Jest szczególnie aktywna w stosunku do nieudokumentowanych osób na całym świecie, uchodźców, grup marginalizowanych o niskim statusie społecznym, a także do uchodźców. Dyrektorem generalnym ID2020 Aliance jest Dakota Gruener.

Czy Nord Stream 2 powstanie?

Obecna dyskusja i wrzawa polityczna wokół Nord Stream 2 wydaje się więc mocno spóźniona i jałowa a jedyną korzyścią z obecnych zawirowań wokół niego może być ewentualne zamrożenie jego dokończenia na 2 czy maksymalnie 5 lat. Do tego czasu już powinien być gotowy nasz rurociąg Baltic Pipe i żeby czasem komuś w Polsce (czy w UE) nie przyszło do głowy, że skoro zamrożony został (zostanie) Nord Stream 2 to możemy zaniechać budowy Baltic Pipe! A przecież nasz rurociąg jest konkurencją wobec Nord Stram 2 i jest niekorzystny zarówno dla Rosji, jak i Niemiec. Ponadto już istnieje Nord Stream 1. 

Ofiary gwałtu oskarżone o rasizm

Teza, że kiedy następuje starcie ras, tylko mniejszości mogą być ofiarami, jest coraz popularniejsza. Nie ogranicza się ona do ostatnich rozruchów w Ameryce. Elementy takiego myślenia często pojawiają się w innych kontekstach. Na przykład, brytyjskie kobiety, włącznie z ofiarami gwałtów, który przyciągnęły uwagę do "azjatyckich" (pakistańskich i południowoazjatyckich) gangów sex grooming, także są atakowane przez "przebudzony" establishment.

Ciężarna australijska zakuta w kajdanki i aresztowana za „podżeganie” przeciwko COVID

Australia, niegdyś ulubiony cel wolności i wolności, dziś zamienia się w policyjny koszmar. Noszenie maseczek stało się bezwzględnym obowiązkiem każdego obywatela bez względu czy może ją nosić czy nie. Kobiety ciężarne traktują jak pospolitych przestępców i zakuwają w kajdanki jeśli odważą się zaprotestować przeciwko blokadom, noszeniu masek lub dystansowaniu się. Inżynierowie społeczni technokratów nie chcą i nie będą tolerować żadnej krytyki ani nieposłuszeństwa wobec ich pseudonaukowych rozporządzeń. To nie są aresztowani terroryści, to tylko bezbronne kobiety. Nie ma ni odrobiny ludzkiego odruchu.