wici biuletyn 12

Biuletyn ten z założenia jest darmowy i rozprowadzany przez ludzi dobrej woli. To znaczy, każdy, kto dysponuje wersją biuletynu w formacie PDF, lub egzemplarzem w wersji drukowanej, na swój koszt zrobi xx kopii (tyle, ile będzie mógł) i je rozda między swoimi znajomymi, w pracy, kościele, na ulicy, na spotkaniach, w tramwaju, etc.

Pobierz PDF i – udostępnij to dalej by ktoś inny także mógł przeczytać

Robert F. Kennedy Jr. ujawnia makiaweliczny plan Billa Gatesa

Robert Francis Kennedy Jr. Stwierdził, że dla Billa Gatesa szczepionki są strategiczną filantropią, która napędza wszystkie jego biznesy związane ze szczepionkami, jak również ma ambicje użycia Microsoft jako globalnej firmy zajmującą się kontrolowaniem i identyfikacją mikrochipów wstrzykniętych w organizm ludzki. To oznaczałoby kontrolę nad jednostką, globalną politykę zdrowotną, które doprowadziłoby do korporacyjnego neoimperializmu i dyktatury. Wydaje się, że obsesja Gatesa na punkcie szczepionek jest napędzana mesjanistycznym przekonaniem, że to on został wybrany, by uratować świat dzięki technologii i boskiej woli eksperymentowania z życiem niższych istot ludzkich.

Armenia i Azerbejdżan „na krawędzi wojny”

Jeden z najstarszych konfliktów na świecie, spór terytorialny między Armenią a Azerbejdżanem o separatystyczną enklawę, nasilił się w ten weekend i spowodował dziesiątki ofiar śmiertelnych.

Jak podaje BBC mówi się o zestrzeleniu helikopterów i zniszczeniu czołgów w nowym starciu między dwiema byłymi republikami radzieckimi i że chodzi o kontrolę nad regionem Górnego Karabachu.

Strefa jest uznawana na arenie międzynarodowej jako część Azerbejdżanu, ale jej ludność to głównie Ormianie. Od połowy lat 90 Region Kaukazu jest prawdziwą beczką prochu. Przez lata w tym rejonie wybuchały potyczki w których zginęło dziesiątki tysięcy ludzi.

Tyle lat pracy i wszystko stracić

... sprawa "futerek" jest prawdopodobnie tylko pretekstem umożliwiającym PiS-owi oczyszczenie z nawarstwiających się kłopotów z koalicjantami, którzy w trakcie rozmów koalicyjnych być może zbyt dużo żądali i stawiali niemożliwe do przyjęcia przez PiS warunki nowej umowy PiS-ZP-SP. Tym niemniej w świadomości ludzi pozostanie jednak tylko taki fakt, że oto zwierzątka i ich los zaprzepaściły możliwość dalszego rządzenia przez Zjednoczoną Prawicę i doprowadził do tego nie kto inny jak J. Kaczyński.