Prof. zw. dr hab. Stanisław Wiąckowski: szczepionki jedną z form depopulacji

Kompleks Zbawiciela Billa Gatesa wymyka się spod kontroli

Kompleks Zbawiciela Billa Gatesa wymyka się spod kontroli

Wielki filantrop Bill Gates nie ustaje w pomysłach jak ocalić Ziemię, tym razem jego wielki plan to przyćmienie promieni słonecznych. Jak sam mówi, bez względu na koszty, wprowadza plan, który podobno ma służyć rewitalizacji środowiska, a tym samym uratowaniu ludzkości.
Od wielu lat kładzie wielki nacisk na szczepienia i w ten sposób uratowanie ludzkości, przed…? Gates w wielu wystąpieniach mówił, jego szczepienia mają wyeliminować 15% szczepionych, co można rozumieć w walny sposób przyczynie się do ratowania nas wszystkich. Innym jego projektem wprowadzanym w życie jest przepustka ID2020 Aliance, która ma na celu, jest zidentyfikować i objąć kontrolą każdą osobę na świecie. Ta tożsamość cyfrowa proponowana przez Gatesa ma być niezniszczalna i towarzyszyć nam od urodzenia, aż do śmierci. W przyszłości ma być niezbędna do posiadania praw publicznych, aby uzyskać dostęp do edukacji, do świadczeń zdrowotnych, socjalnych, móc podjąć pracę, czy mieć możliwość przeprowadzania jakiejkolwiek transakcji kupna, sprzedaży.

Koronawirus i co dalej?

Jeszcze jest za wcześnie, aby wiedzieć co przyniesie nam przyszłość. Trudno oszacować, które skutki pandemii będą gorsze, czy te spowodowane przez koronawirusa, czy załamanie gospodarcze. Z jednej strony zawsze pozostanie strach przed koronawirusem, smutek po naszych bliskich, którzy odeszli i ta bezsilność zamknięta w czterech ścianach. Z drugiej strony miliony bezrobotnych, firmy które przestały istnieć, utracony PKB i załamanie łańcuchów dostaw Do tego dochodzą wątpliwości dotyczące zasad, na których został skonstruowany ten świat. Kryzys może okazać się tylko zakrętem w procesie rozwoju, ale z pewnością jest początkiem końca świata, który znaliśmy do tej pory. Unia Europejska w tym trudnym czasie nie zdała egzaminu. Rząd z Brukseli zbyt późno zareagował i oprócz demagogii, rozdawnictwa pustych pieniędzy, tworzenia kolejnych iluzji nie spełnił oczekiwań wielu europejczyków. Tak więc może to spowodować rozpad Unii Europejskiej i powrót do państw narodowych, lub jeszcze większe scentralizowanie, zamordyzm i w końcu zrealizowanie marksistowskiego projektu z Ventotene.