The Silent Enemy: The Lockdown Concerto dr. Ronalda B. Browna

W tym miesiącu dr Ronald B. Brown opublikował odważny artykuł w Disaster Medicine and Public Health Preparedness , zatytułowany konserwatywnie Lekcje zdrowia publicznego wyciągnięte z błędów w szacowaniu śmiertelności koronawirusa .

„Temat tego artykułu jest co najmniej uciążliwy, chociaż tytuł nie jest tak oczywisty” - powiedział mi w e-mailu dr Brown. „Rękopis cytuje dymiącą broń, udokumentowane dowody pokazujące, że przesadna reakcja opinii publicznej na pandemię koronawirusa była, moim zdaniem, oparta na najgorszym błędzie w obliczeniach w historii ludzkości. Mój rękopis przeszedł intensywny proces recenzowania. Jesteś pierwszym facetem od mediów, który odpowiedział na moje zaproszenie ”.

Nie jest niestety zaskoczeniem, że media nie zatrzymały telefonu doktora Browna z prośbami o wywiady. Streszczenie samo w sobie zawiera petardę, w której mówi:

„Wyniki tej krytycznej oceny ujawniają błąd informacyjny i błąd selekcji w przeszacowaniu śmiertelności koronawirusa, najprawdopodobniej spowodowanym błędnym zaklasyfikowaniem wskaźnika śmiertelności zakażenia grypą (IFR) jako wskaźnika śmiertelności przypadków (CFR)”.

Czy to nie to, co widzieliśmy? Liczba osób, które według nich zostaną pochowane w masowych grobach COVID-19, lepiej odzwierciedla liczbę osób, które po prostu miały kaszel i gorączkę.

Dr Brown dodał, że dokumenty CDC i WHO pokazują, że śmiertelność z powodu grypy była podobna do koronawirusa, co sugeruje, że blokady były bezcelowe. Jego artykuł pyta, dlaczego sezon epidemiczny grypy 2017-2018 w Stanach Zjednoczonych nie był „tak intensywnie relacjonowany w mediach jak COVID-19”.

Wskazuje, że „dokładność testów na koronawirusa, które zostały uruchomione podczas pandemii, była nieznana”. Bada też, jak media zaczęły koncentrować się na wzroście przypadków koronawirusa, ignorując spadek wskaźników śmiertelności.

Znaczna część artykułu poświęcona jest temu, jak blokady i dystans antyspołeczny prawdopodobnie miały niewielki wpływ na zmniejszenie liczby zgonów z powodu COVID-19 lub nie miały go wcale. Mówi, że „przekonanie opinii publicznej, że środki łagodzące były odpowiedzialne za zmniejszenie śmiertelności koronawirusa, może być błędem post hoc, jeśli niższa śmiertelność była w rzeczywistości wynikiem przeszacowania zgonów spowodowanych koronawirusem”.

Mówiąc o szkodach wyrządzonych przez środki zaradcze, Brown pisze: „Etyka wdrażania opartych na strachu kampanii zdrowia publicznego musi zostać ponownie oceniona pod kątem potencjalnych szkód, jakie te strategie mogą spowodować”.

Jego raport zawiera mapę myśli pokazującą, jak wszyscy zostaliśmy wypaczeni:

Możesz przeczytać cały artykuł Browna w Cambridge University Press . Zwięzle odrzuca pogląd, że szał koronny ma cokolwiek wspólnego z dobrobytem ludzi. Jak ostrzegał Albert Camus: „Dobro ludu w szczególności zawsze było alibi tyranów i zapewnia dalsze korzyści w postaci zapewnienia sługom tyranii dobrego sumienia”.

źródło: https://muchadoaboutcorona.ca/worst-miscalculation/

Elizabeth Renieris bliska współpracowniczka Billa Gatesa zrezygnowała z pracy przy projekcie ID2020 Alliance

Celem ID2020 Aliance jest zidentyfikować i objąć kontrolą każdą osobę na świecie. W przyszłości ta tożsamość cyfrowa ma być niezbędna, aby uzyskać dostęp do edukacji, do świadczeń zdrowotnych, świadczeń socjalnych, móc podjąć pracę, mieć możliwość przeprowadzania transakcji gospodarczych, posiadać prawa publiczne w skład których wchodzi np. głosowanie i wiele innych. Praktycznie każda sfera naszego życia, będzie uzależniona od ID2020 Aliance. Ta cyfrowa tożsamość połączy naszą datę urodzenia, odciski palców, tęczówki oczu,

Ustawa 447 spisek, czy polityczna manipulacja?

Formalnie ustawa 447 jest dokumentem wewnętrznym i nie istnieje podstawa prawna, dzięki której rząd USA mógłby egzekwować od Polski wypłatę jakichkolwiek odszkodowań. Ponadto art. 935 kodeksu cywilnego stanowi: „Jeżeli ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy w Rzeczypospolitej Polskiej nie da się ustalić, albo ostatnie miejsce zamieszkania spadkodawcy znajdowało się za granicą, spadek przypada Skarbowi Państwa jako spadkobiercy ustawowemu”. Ustawa 447 również jest sprzeczna z europejskim systemem prawnym, który wywodzi się z prawodawstwa rzymskiego. Jednak dokument ten ma charakter polityczny w stosunkach międzynarodowych i może być użytecznym narzędziem wywierania presji na państwa, które w opinii Kongresu USA nie wykazały się wystarczającą gorliwością w zadośćuczynieniu żydowskim roszczeniom. Nietrudno sobie wyobrazić, jak ta presja będzie wyglądać w praktyce.